Loki'nin İkinci Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayında!
Samsung Galaxy A55 Yakında Gelecek: Exynos 1480 İşlemciye ve 50 MP’lik Ana Kameraya Sahip!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy A55 Yakında Gelecek: Exynos 1480 İşlemciye ve 50 MP’lik Ana Kameraya Sahip!

e
sv

Loki’nin İkinci Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayında!

15 okunma — 24 Eylül 2023 13:46
Disney+ platformunun favori dizilerinden biri olan Loki, yeni sezonuyla yakında karşımıza çıkacak. Marvel Sinematik Evreni'nin geleceğini şekillendirecek olan bu yeni sezondan taze bir fragman izleyiciyle buluştu.
lokinin ikinci sezonundan yepyeni bir fragman yayinda8517

Marvel, Avengers: Endgame’in ardından Disney+ üzerindeki yapımlarıyla sinematik evrenini genişletti. Bu süre zarfında pek çok film ve diziyle izleyici karşısına çıkan stüdyo, bazı eleştirilere maruz kalmış olsa da, bazı dizileriyle büyük beğeni toplamayı başardı. 2021’de ekrana gelen ve büyük ilgi gören Loki’nin yeni sezonu, izleyicileriyle kısa bir süre sonra buluşacak.

Loki’nin yeni sezonu 5 Ekim’de seyirciyle buluşacak.

Disney; Loki, Mobius, Sylvie ve Kang the Conqueror’un öne çıkacağı dizinin yeni sezonu için heyecanlandıran bir fragman daha paylaştı. Bu fragmanda, Loki ve Mobius arasında zamanla ilgili yaşanacak tuhaf olaylara tanık oluyoruz. Ayrıca fragmanın yanı sıra, yeni sezonun yayın tarihinde değişikliğe gidildiği ve 6 Ekim yerine 5 Ekim’de başlayacağı duyuruldu. Sezon 9 Kasım’a kadar her perşembe izleyiciye yeni bir bölüm sunacak ve toplamda 6 bölüm sürecek.

Yeni sezonda; Tom Hiddleston, Owen Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Tara Strong, Eugene Cordero, Jonathan Majors ve Oscar kazananı Ke Huy Quan gibi yetenekli oyuncular rol alacak. Ayrıca bu sezonun, Deadpool 3 ve Avengers: Kang Dynasty gibi önemli yapımlara doğrudan etkisi olması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli