Lies Of P'ye Yeni Genişleme Paketi Geliyor: Neowiz'den Beklenen DLC İçin İş İlanı Yayınladı
Samsung Galaxy Ring Ertelendi: 2025’e Kadar Beklemek Gerekebilir!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Ring Ertelendi: 2025’e Kadar Beklemek Gerekebilir!

e
sv

Lies of P’ye Yeni Genişleme Paketi Geliyor: Neowiz’den Beklenen DLC İçin İş İlanı Yayınladı

15 okunma — 08 Ekim 2023 18:25
Popüler Soulslike oyunu Lies of P için yeni bir genişleme paketi üzerinde çalışılıyor olabilir; DLC detayları şu an için gizli tutuluyor.
lies of pye yeni genisleme paketi geliyor neowizden beklenen dlc icin is ilani yayinladi9786

Son dönemin popüler Soulslike oyunu Lies of P, yakın zamanda bir genişleme paketiyle oyun severlerin karşısına çıkabilir. Geliştirici ekip Neowiz‘in yayınladığı iş ilanı, bu efsanevi oyun için ek içeriklerin yolda olduğuna işaret ediyor.

Yeni DLC Yolda: Lies of P Genişliyor

Lies of P, Bloodborne benzeri derin oynanışı, çarpıcı hikayesi ve tüm platformlarda gösterdiği etkileyici performansla oyuncuların gönlünde taht kurmuş durumda. Neowiz, yakın zamanda yayınladığı bir iş ilanıyla Lies of P için geliştirilen bir DLC’nin sinyalini verdi.

Neowiz, genişleme paketiyle ilgili resmi bir duyuru yapmamış olsa da, geçtiğimiz dönemde Lies of P‘nin gelecekteki planlarına dair bir yol haritası paylaşacağını belirtmişti. Oyunda mevcut küçük hataları çözmeye odaklanan geliştirici ekip, yakın gelecekte oyunculara Lies of P’nin yeni genişleme paketini tanıtabilir. Oyun, FromSoftware‘ın dışında, Soulslike oyun kategorisindeki başarısını sürdürüyor ve Xbox ve PC oyuncuları için Game Pass üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunun ayrıca PS4, PS5 ve macOS platformları için de mevcut olduğunu belirtelim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli