Samsung Galaxy Ring Ertelendi: 2025'e Kadar Beklemek Gerekebilir!
Lucid Motors’un En Uygun Fiyatlı Elektrikli Sedanı: Lucid Air Pure RWD’nin Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Sıradaki içerik:

Lucid Motors’un En Uygun Fiyatlı Elektrikli Sedanı: Lucid Air Pure RWD’nin Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

e
sv

Samsung Galaxy Ring Ertelendi: 2025’e Kadar Beklemek Gerekebilir!

10 okunma — 08 Ekim 2023 18:18
Uzun zamandır merakla beklenen Galaxy Ring, tasarım zorlukları sebebiyle 2025'e kadar çıkmayabilir. Gelişmeler şöyle:
samsung galaxy ring ertelendi 2025e kadar beklemek gerekebilir9783

Samsung’un giyilebilir teknoloji alanında yatırımları bilinmekte. Bu bağlamda, şirketin bir akıllı yüzük üzerinde çalıştığına dair haberler uzun zamandır dolaşıyordu. Ancak bugün ortaya çıkan bilgilere göre, Galaxy Ring’in lansmanı tasarım zorlukları nedeniyle 2025 yılına kadar ertelenebilir.

Galaxy Ring lansmanı ne zaman?

Daha önceden Galaxy Ring’in 2024 başlarında Galaxy S24 ile birlikte tanıtılacağına dair beklentiler bulunmaktaydı. Ancak Kore’den gelen son haberlere göre, bu akıllı yüzüğün tanıtımı 2024’ün son çeyreğine veya 2025’in ilk çeyreğine kaydırıldı. Bu erteleme, yüzüğün henüz ilk tasarım aşamasında olduğuna dair bilgilere dayanıyor. Bazı Koreli kaynaklar, Galaxy Ring‘in oldukça fonksiyonel olduğunu fakat mevcut boyutlarının ticari olarak satışa sunulabilecek bir ürün için çok büyük olduğunu belirtiyor.

Bu durum, Samsung’un ürünü piyasaya sürmeden önce tasarımını daha kompakt hale getirmesi gerektiği anlamına geliyor. Bu sebeple, Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 tanıtımlarını referans alabiliriz.

Söylentilere göre Galaxy Ring, farklı boyutlarda planlanıyor ve Galaxy Watch’da gördüğümüz bazı sağlık özelliklerini de içerecek. Ancak bu yüzük, akıllı saatlerden daha üstün özelliklere sahip olacak. Yüzüğün ekranlı mı yoksa ekranız mı olacağına dair henüz bir bilgi yok. Ancak, uyku izleme, kalp hızı ölçümü ve egzersiz takibi gibi özelliklerin yanında, daha ileri teknolojik sensörlere de sahip olabileceği belirtiliyor.

Samsung, Galaxy Ring hakkındaki bu iddiaları henüz resmi olarak doğrulamadı. Bu nedenle, detaylı bilgilere ulaşabilmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli