Kozmik İstila: Konusu Ne Ve Oyuncu Kadrosu
iOS 18: iPhone’u Hızlı ve Kolay Kapatmanın Yeni Yolu

Sıradaki içerik:

iOS 18: iPhone’u Hızlı ve Kolay Kapatmanın Yeni Yolu

e
sv

Kozmik İstila: Konusu ne ve Oyuncu Kadrosu

62 okunma — 16 Haziran 2024 19:02
Kozmik İstila (Cosmic Sin) hakkında merak ettiğiniz her şey! Filmin konusu, çekim yeri, oyuncu kadrosu ve çekim tarihleri hakkında detaylı bilgi edinin.
Kozmik İstila: Konusu ne ve Oyuncu Kadrosu

Bilim kurgu ve aksiyon türünün başarılı bir örneği olan Kozmik İstila (Cosmic Sin), izleyicileri 26. yüzyıla götüren sürükleyici bir film. Bruce Willis gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer aldığı bu yapım, insanlığın uzaylı tehdidine karşı verdiği destansı savaşı konu alıyor. Film, sadece heyecan dolu sahneleriyle değil, aynı zamanda görsel efektleri ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Peki, Kozmik İstila (Cosmic Sin) neyi anlatıyor? Çekimleri nerede yapıldı? Hangi oyuncular bu filmde rol alıyor? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Konusu

Kozmik İstila, 2021 yılında yayımlanan bir bilim kurgu aksiyon filmidir. Film, insanlığın 26. yüzyılda bir uzaylı tehdidiyle yüzleşmesini konu alır. Hikaye, eski bir general olan James Ford (Bruce Willis) ve onun liderlik ettiği bir grup askerin, insanlığı yok etmeyi amaçlayan uzaylı bir türle savaşmasını anlatır. Uzaylı istilasına karşı verilen bu mücadele, insanlığın hayatta kalma savaşını gözler önüne serer.

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Çekim Yeri

Filmin çekimleri, büyük ölçüde Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilmiştir. Çekimlerin çoğu Georgia eyaletinde yapılmış olup, özellikle Atlanta ve çevresinde yoğunlaşmıştır. Ayrıca, filmde kullanılan bazı sahneler, stüdyo ortamında ve yeşil perde teknolojisi ile çekilmiştir.

 

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Fragmanı

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Oyuncu Kadrosu

Kozmik İstila, ünlü oyuncuların yer aldığı bir kadroya sahiptir. Başrolde Bruce Willis yer alırken, ona eşlik eden diğer oyuncular şunlardır:

OyuncuRolü
Bruce WillisJames Ford
Frank GrilloGeneral Eron Ryle
Brandon Thomas LeeBraxton Ryle
Corey LargeDash
Perrey ReevesDr. Lea Goss
Costas MandylorMarcus Bleck
Adelaide KaneFiona Ardene
Lochlyn MunroAlex Loche

Kozmik İstila (Cosmic Sin): Konusu, Çekim Yeri ve Oyuncu Kadrosu

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Nerede Çekildi?

Film, ağırlıklı olarak Atlanta, Georgia’da çekilmiştir. Atlanta’nın çeşitli yerleri, geleceğin dünyasını ve uzaylılarla dolu savaş alanlarını canlandırmak için kullanılmıştır. Filmde ayrıca stüdyo çekimlerinin yanı sıra dış mekan çekimleri de önemli bir yer tutar.

Kozmik İstila (Cosmic Sin) Ne Zaman Çekildi?

Kozmik İstila’nın çekimleri 2020 yılının başlarında başlamıştır. COVID-19 pandemisi nedeniyle bazı çekimlerde gecikmeler yaşanmış olsa da, film planlanan takvime uygun olarak tamamlanmış ve 12 Mart 2021 tarihinde vizyona girmiştir.

 

Kozmik İstila (Cosmic Sin), bilim kurgu ve aksiyon severler için kaçırılmaması gereken bir yapım. Uzaylı istilasına karşı insanlığın verdiği bu destansı savaş, sürükleyici ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Siz de bu film hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖzellikDetaylar
Film AdıKozmik İstila (Cosmic Sin)
Yayın Tarihi12 Mart 2021
TürBilim Kurgu, Aksiyon
Çekim YeriAtlanta, Georgia, ABD
Başrol OyuncularıBruce Willis, Frank Grillo
YönetmenEdward Drake

Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bu blog yazısını beğendiyseniz, diğer film incelemelerimizi de okumayı unutmayın.

Kaynak: Youtube

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli