Honor Watch 4 Pro Özellikleri Ve Fiyatı
Microsoft’a 28.9 Milyar Dolarlık Ek Vergi Şoku!

Sıradaki içerik:

Microsoft’a 28.9 Milyar Dolarlık Ek Vergi Şoku!

e
sv

Honor Watch 4 Pro Özellikleri ve Fiyatı

13 okunma — 13 Ekim 2023 11:55
Honor Watch 4 Pro akıllı saat, 1.5 inçlik AMOLED yuvarlak ekrana sahip. Aritmi tespiti gibi gelişmiş sağlık özelliklerinin yanı sıra, 14 günlük pil ömrü, hücresel veri bağlantısı, dahili GPS ve NFC desteğiyle dikkat çekiyor.
honor watch 4 pro ozellikleri ve fiyati10201

Honor Watch 4 Pro, sadece estetik bir tasarıma değil, aynı zamanda ileri düzey sağlık sensörlerine sahip bir akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor. Cihaz, kalp ritim bozukluklarını dahi saptama yeteneğine sahip.

Akıllı saat, LTPO ekran teknolojisiyle donatılmış durumda, bu sayede her zaman açık ekran modu daha enerji tasarruflu çalışıyor. eSIM desteği ile bağımsız bir şekilde çalışabilen Honor Watch 4 Pro, WeChat, mobil ödeme sistemleri ve müzik akış servislerine direkt erişim sunuyor.

Honor Watch 4 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Honor Watch 4 Pro‘nun paslanmaz çelik gövdesi 5 metreye kadar suya dayanıklı. Akıllı saat, bir fiziksel düğmenin yanı sıra, haptik geri bildirimle desteklenen döner bir kontrol tekerleğine de sahip. Elegan tasarımıyla dikkat çeken bu model, ilk olarak Çin pazarında kullanıcılarla buluşacak. Özel derin yeşil renk seçeneği için fiyat etiketi 246$ olarak belirlenmiş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli