Euro Truck Simulator 2 Alternatifi Yakında Konsollarda: Alaskan Road Truckers!
Yalan Dizisi Oyuncuları kimler, Konusu nedir, Nerede Çekiliyor

Sıradaki içerik:

Yalan Dizisi Oyuncuları kimler, Konusu nedir, Nerede Çekiliyor

e
sv

Euro Truck Simulator 2 Alternatifi Yakında Konsollarda: Alaskan Road Truckers!

34 okunma — 31 Mayıs 2024 22:10
Euro Truck Simulator 2'nin simülasyon oyunları arasında öncü konumunu koruduğu bir gerçek. Ancak şimdi, Polonyalı Road Studio tarafından geliştirilen Alaskan Road Truckers isimli yeni bir oyundan bahsediyoruz.
euro truck simulator 2 alternatifi yakinda konsollarda alaskan road truckers10965

Alaskan Road Truckers, Euro Truck Simulator 2’nin yeni bir rakibi olarak öne çıkıyor. Polonyalı Road Studio tarafından geçen sene piyasaya sürülen bu simülasyon oyunu, ilk olarak PC için çıktı ve o dönemde büyük ilgi görmemişti. Ancak geliştirici firma, oyunun konsollara da taşınması için çalışmalarını sürdürdü.

Alaskan Road Truckers, 11 Temmuz’da Konsollara Geliyor: Yeni Bir Simülasyon Deneyimi

Yapılan açıklamaya göre, Alaskan Road Truckers, 11 Temmuz’da konsol platformları için piyasaya sürülecek. Oyun, PS5, Xbox Series S ve Series X gibi yeni nesil konsollarda oynanabilecek.

Konsol sürümüyle birlikte, oyun bir dizi yeni içerik ve güncelleme ile gelecek. Son zamanlarda eklenen yeni paketler ve güncellemeler de konsol oyuncuları için erişilebilir olacak.

Alaskan Road Truckers’ın konsol sürümü, PC platformunda beklenen etkiyi yakalayamamış olabilir, ancak Euro Truck Simulator 2’ye doğrudan rakip olması biraz zor görünüyor. ETS 2’nin kendine özgü bir yeri var; yıllardır piyasada olmasına rağmen ilgi hiç azalmıyor, hatta oyuncu kitlesi sürekli büyüyor. Bu kadar sağlam bir yapıyı tahtından indirmek kolay olmayacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli