Yalan Dizisi Oyuncuları Kimler, Konusu Nedir, Nerede Çekiliyor
God of War Ragnarök PC İçin Gereksinimler: Hangi Donanımlar Gerekli?

Sıradaki içerik:

God of War Ragnarök PC İçin Gereksinimler: Hangi Donanımlar Gerekli?

e
sv

Yalan Dizisi Oyuncuları kimler, Konusu nedir, Nerede Çekiliyor

47 okunma — 31 Mayıs 2024 20:14
Yalan dizisi, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak yeni bir yapım. Başrollerini Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı dizi, 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak.
yalan dizisi oyunculari kimler konusu nedir nerede cekiliyor10961

Kanal D’nin yeni dizisi Yalan, aile, dram ve aşk türlerini bir araya getiriyor. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor. Her Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyiciyle buluşacak olan dizi, başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman‘ı barındırıyor.

Yalan Dizi Konusu

Yalan’ın konusu, Melike adlı kadının hikayesine odaklanıyor. Melike, eşini öldürmekle suçlanarak hapse atılmış, ancak 4 yıl sonra serbest bırakılmıştır. Dizide, hapishanedeki yaşantısıyla başlayan ve tahliye olduktan sonra karşılaştığı zorluklarla devam eden Melike’nin gerçeği bulma mücadelesi anlatılıyor.

Dizinin ilk fragmanı büyük ilgi görmüş ve izleyicileri heyecanlandırmıştır. Fragmanda, Melike’nin hapishane günleri ve özgürlüğüne kavuştuktan sonra yaşadığı zorluklar etkileyici bir şekilde işlenmiştir.

Yalan’ın yayın tarihi 27 Mayıs 2024 Pazartesi olarak belirlenmiştir. Kanal D‘nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden dizinin en güncel gelişmeleri takip edilebilir.

Yalan Dizisi Oyuncuları kimler, Konusu nedir, Nerede Çekiliyor

Yalan Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu da dikkat çekicidir. Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman’ın yanı sıra Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören ve Zeynep Eronat gibi deneyimli isimler de dizide rol almaktadır.

 

Yalan, dram ve gerilim türlerini seven izleyicilere hitap eden bir dizi olarak öne çıkıyor. Ben de dizinin başlamasını heyecanla bekliyorum.

Yalan Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Kanal D‘nin yeni dizisi Yalan’ın çekimleri İstanbul’un çeşitli bölgelerinde gerçekleştiriliyor. Özellikle Beşiktaş ve Galata gibi İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları, dizinin önemli çekim noktalarını oluşturuyor. Bu mekanlar, dizinin atmosferini ve hikayesini güçlendirmek için özenle seçilmiş. İzleyicilere, İstanbul’un eşsiz güzelliklerini ve tarihini de içeren görsel bir şölen sunmayı hedefleyen dizi, şehrin benzersiz atmosferini seyircilere yansıtıyor.

Yalan 6.Bölüm Fragmanı

Kaynak: Youtube

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli