Efsane Yönetmen Martin Scorsese'nin Yeni Filmi Duyuruldu: İşte Merakla Beklenen Konusu!
Akıllı Telefonların Şarjı Yakın Gelecekte Bir Ay Sürebilir!

Sıradaki içerik:

Akıllı Telefonların Şarjı Yakın Gelecekte Bir Ay Sürebilir!

e
sv

Efsane Yönetmen Martin Scorsese’nin Yeni Filmi Duyuruldu: İşte Merakla Beklenen Konusu!

10 okunma — 17 Ekim 2023 08:05
Sinema dünyasının büyük yönetmenlerinden Martin Scorsese, yaklaşan projesinin "The Wager" adlı kitaptan esinlenerek hazırlanacağını belirtti. Ayrıca Scorsese'nin "Killers of the Flower Moon" adlı yeni filmi de gösterime girmek üzere.
efsane yonetmen martin scorsesenin yeni filmi duyuruldu iste merakla beklenen konusu10469

Ünlü sinema yönetmeni Martin Scorsese, The Sunday Times ile yaptığı son röportajda, David Grann’ın “The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder” adlı eserinden uyarlanacak yeni bir film projesi üzerinde çalıştığını belirtti. Grann da daha önce bu projeden bahsetmişti.

Film, Apple’ın yayın platformunda gösterilecek olsa da, aynı zamanda büyük ekranda da izleyicilerle buluşacak. Başrolünde Leonardo DiCaprio’nun yer alacağı film, gemi kazası, isyan ve cinayet temalarını işleyecek. Scorsese, bu romandan etkileyici bir senaryo yaratacak.

The Wager Konusu

1740’larda, Brezilya sahillerine vuran yıpranmış bir tekne, yorgun ve aç 30 denizciyi taşımaktaydı. Bu denizciler, İspanya’ya karşı savaşta gizli bir görev için yola çıkan ve Patagonya’da bir adaya karaya oturan Wager adlı geminin mürettebatıydı. Bu adamların zor koşullarda hayatta kalmaları, onları kahraman olarak tanıttı. Ancak birkaç ay sonra, Şili sahillerine vuran başka bir tekne, sadece üç hayatta kalanla geldi ve onların anlattığı hikaye, diğer 30 denizcinin gerçekte isyancı olduklarını ortaya koydu.

Efsane Yönetmen Martin Scorsese'nin Yeni Filmi Duyuruldu: İşte Merakla Beklenen Konusu!

Scorsese’nin gelecekteki projeleri arasında Marilynne Robinson’un “Home” adlı eserinin uyarlaması da yer alıyor. Ayrıca yönetmen, “Killers of the Flower Moon” adlı filminin 20 Ekim tarihinde vizyona gireceğini duyurdu. Bu film, Osage Cinayetleri ve FBI’ın kuruluşunu konu alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli