Dune 3 Vizyon Tarihi Belli Oldu: Aralık 2026!
Windows 11 Güncellemesi Bilgisayarları Çökertiyor

Sıradaki içerik:

Windows 11 Güncellemesi Bilgisayarları Çökertiyor

e
sv

Dune 3 Vizyon Tarihi Belli Oldu: Aralık 2026!

66 okunma — 29 Haziran 2024 13:32
Warner Bros., Denis Villeneuve'ün yeni filmi için Aralık 2026 tarihini açıkladı. Dune 3 mü olacak? İşte tüm detaylar!
dune 3 vizyon tarihi belli oldu aralik 202613179

Warner Bros., Denis Villeneuve’ün yeni bir filmi için yeşil ışık yaktı ve bu film Dune 3 mü olacak sorusu gündemde. Warner Bros. ve Legendary Pictures, Aralık 2026’da vizyona girecek bir “Denis Villeneuve Etkinlik Filmi” duyurdu. Bu tarih, Dune 3 ile üçlemeyi tamamlama beklentisiyle belirlenmiş olabilir.

Denis Villeneuve’ün Projeleri ve Planları

Denis Villeneuve, Dune 3’ü çekmeden önce başka bir proje üzerinde çalışmak istediğini belirtmişti. Mart ayında The Hollywood Reporter’da yayınlanan bir yazıda, “Şu anda masada dört projem var. Bunlardan biri, hakkında konuşamayacağım gizli bir proje. Bu yüzden Dune Messiah ve Cleopatra ile uğraşmadan önce bu projelerden birini tamamlamak daha iyi olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

Windows 11 Güncellemesi Bilgisayarları Çökertiyor başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Dune 2’nin Başarısı

Dune: Part Two, Mart ayında vizyona girmiş ve olumlu eleştirilerle dünya çapında 711 milyon dolar hasılat elde etmişti. Bu başarının ardından, Dune 3’ün Aralık 2026’da vizyona girmesi beklentileri yükseltiyor.

Dune 3 Vizyon Tarihi Belli Oldu: Aralık 2026!

Villeneuve’ün Diğer Projeleri

Bahsi geçen projelerden biri Annie Jacobsen’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Nuclear War: A Scenario” olabilir. Deadline’a göre Villeneuve, muhtemelen Dune 3’ü tamamladıktan sonra bu proje üzerinde çalışmaya başlayacak.

 

MonsterVerse’in Geleceği

Warner Bros., Denis Villeneuve’ün filmine ek olarak, bir sonraki Godzilla ve Kong filmi için 26 Mart 2027 tarihini belirledi. Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, 80 milyon dolarlık yurt içi açılış hafta sonu hasılatıyla beklentileri aşmayı başarmış ve dünya çapında 570 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Dune 3 Beklentiler ve Detaylar

ÖzellikDetaylar
YönetmenDenis Villeneuve
Vizyon TarihiAralık 2026
Üçlemenin Son FilmiEvet
Önceki Filmin Hasılatı711 Milyon Dolar

Dune hayranları için beklenen haberler nihayet geldi. Dune 3, Aralık 2026’da vizyona girecek gibi görünüyor. Villeneuve’ün yeni projeleri ve MonsterVerse’in devam filmleri de büyük merak uyandırıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli