DJI Mini 4 Pro, Gelişmiş Engel Algılama Özelliğiyle Resmi Olarak Duyuruldu!
WatchOS 10 Güncellemesi Sonrası Hava Durumu Uygulamasında Sorunlar Baş Gösterdi!

Sıradaki içerik:

WatchOS 10 Güncellemesi Sonrası Hava Durumu Uygulamasında Sorunlar Baş Gösterdi!

e
sv

DJI Mini 4 Pro, Gelişmiş Engel Algılama Özelliğiyle Resmi Olarak Duyuruldu!

13 okunma — 26 Eylül 2023 21:50
DJI, mini drone serisine yeni bir üye ekledi. Sadece 249 gr ağırlığında olan ve 4K/60fps HDR video kaydedebilen DJI Mini 4 Pro, etkileyici pil ömrüne sahipken, 759 dolarlık başlangıç fiyatıyla da dikkat çekiyor.
dji mini 4 pro gelismis engel algilama ozelligiyle resmi olarak duyuruldu8750

DJI’nin merakla beklenen yeni drone’u Mini 4 Pro, nihayet piyasaya sürüldü. Drone, tasarımında kompakt ve hafif bir yapıyı koruyarak kullanıcılara kolay taşınabilirlik sunuyor. Lisanssız drone pilotları için mükemmel bir seçenek olarak görünen Mini 4 Pro, sunduğu profesyonel özelliklerle de dikkat çekiyor.

DJI Mini 4 Pro’nun en dikkat çeken özelliği, 48MP’lik 1/1.3 inç büyüklüğündeki sensörüyle gelişmiş kamera kabiliyetleri. Bu kamera, 4K60P HDR ve 4K100P yavaş çekim video kayıt yeteneğine sahip. Kamera aynı zamanda 10-bit D-Log M, HLG renk profilleri gibi profesyonel video renk seçenekleri sunuyor. Vertikal çekimde kırpma olmadan fotoğraf ve video alabilirken, geniş f/1.7 diyafram açıklığı sayesinde yüksek kaliteli çekimler yapılabiliyor. Ayrıca, fotoğraflarda 2x, videolarda ise 4x zoom kapasitesi bulunuyor.

Mini 4 Pro’nun bir diğer öne çıkan özelliği, tüm yönlerde engel algılama yeteneğine sahip olması. Bu, Mini serisinde bir ilk. Drone, her taraftan gelebilecek engelleri algılamak için dört geniş açılı sensör ve altta yer alan çift görüş sensörlerini kullanıyor. Gelişmiş pilot yardımı (APAS) ile drone, karşısına çıkan engelleri ya durarak ya da onların üzerinden uçarak aşabiliyor. Mini 4 Pro’nun maksimum uçuş süresi ise 45 dakika.

DJI Mini 4 Pro, waypoint uçuşu, sabit hızla uçuş, geliştirilmiş akıllı dönüş gibi pek çok ekstra özellik sunuyor. Drone aynı zamanda uzman çekim modları, tek dokunuşla kısa film yapma, time-lapse, panoramik çekim gibi birçok farklı çekim moduna sahip.

DJI Mini 4 Pro özellikleri

  • Ağırlık: 249 gr altı
  • Kalkış yükseliği: 4000 m
  • Kamera sistemi: Tek kamera
  • Kamera: Geniş açı kamera (1/1.3 inç CMOS, 48MP, 24mm, f/1.7
  • Video: Geniş açı kamera (4K/60fps, 4K/100fps slow motion, dikey çekim
  • Akıllı çekim: Night Shot, ActiveTrack 360, MasterShots, QuickShots, Hyperlapse, Panorama
  • Engel algılama: Çok yönlü engel algılama
  • Batarya ömrü: 34/45 dk 

DJI Mini 4 Pro’nun Fiyatı

DJI’nin yeni drone’u Mini 4 Pro, dört farklı paket seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor: Standart model, ekranlı kumanda versiyonu, Fly More Combo ve Fly More Combo Plus. Drone’un temel modeli 759 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahipken, en kapsamlı paket olan Fly More Combo Plus ise 1159 dolardan satışa sunuluyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli