Diablo IV'ün heyecan verici ikinci sezonu duyuruldu: Yeni içerikler ve çıkış tarihi!

Gamescom 2023'ün açılış gecesinde, Blizzard Entertainment tarafından Diablo IV'ün ikinci sezonu tanıtıldı. İşte yeni sezon hakkında tüm detaylar!

Diablo IV'ün heyecan verici ikinci sezonu duyuruldu: Yeni içerikler ve çıkış tarihi!

Oyunun geliştiricilerinden Rod Fergusson, Gamescom 2023'te yaptığı açıklamada, oyuncuların ikinci sezonda vampir güçleri elde edeceğini ve yeni görev serisinde bir vampir lorduyla karşı karşıya geleceklerini belirtti. "Kan Sezonu" adı verilen bu ikinci sezon, oyuna vampirlerin eklenmesiyle öne çıkıyor.

Ayrıca, Eternals ve Crazy Rich Asians gibi filmlerde rol almış olan ünlü oyuncu ve yapımcı Gemma Chan, oyun evrenindeki yeni tehdide karşı mücadelede öncülük eden vampir avcısı Erys karakterine sesiyle hayat verecek.

Diablo IV İkinci Sezon Fragmanı

Yeni sezonda, beş yeni ve geri dönen oyun sonu boss'unun yanı sıra ünlü ödüller, mücevher ve eşya depolama sistemi, mücevherlerin artık yer kaplamaması, direnç ve durum etkilerinde güncellemeler gibi bir dizi değişiklik ve yenilik yer alacak.

Özellikle ilk sezonda yapılan değişiklikler, oyuncular arasında farklı tepkilere yol açmış olsa da, ikinci sezon pek çok oyuncuyu şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

Peki, siz Diablo IV'ün ikinci sezonundan neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.