Call of Duty: Modern Warfare III'ten İlk Oynanış Videosu Geldi!

Heyecanla beklenen Call of Duty: Modern Warfare III'ten sonunda bir oynanış videosu geldi. Oyun dünyasında bomba etkisi yaratan bu videoyu hemen inceledik!

Bildiğiniz üzere Call of Duty: Modern Warfare III'ün çıkış tarihi yakın zamanda duyurulmuştu. Oyunun haritaları konusunda da bir takım bilgiler paylaşılmıştı. Ancak bu seferki haber, oyuncuları oldukça heyecanlandıran cinsten. Activision, Call of Duty: Modern Warfare III'ün ilk oynanış videosunu fanlarıyla paylaştı.

Modern Warfare 3 Oynanış Videosunda Neler Var?

Videonun içeriğine daldığımızda oyunun hikayesi, ana karakterleri ve bazı anahtar sahneleri hakkında bilgiler ediniyoruz. İlk izlenimlere göre, Call of Duty: Modern Warfare III, seriyi sevenleri oldukça memnun edecek bir atmosfere sahip. Videonun tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

9 dakika 8 saniye süren bu video, kısa bir süre içinde tam 228 bin kez izlendi. Oyuncuların bu videoya olan ilgisi, oyunun ne kadar büyük bir heyecanla beklenmekte olduğunu gösteriyor. Ancak oyunun tam olarak ne zaman çıkacağını merak ediyor olmalısınız.

Call of Duty Modern Warfare 3, hikaye anlatımında devrim yapıyor:

Modern Warfare 3'ün Beklenen Çıkış Tarihi

Oyuncuların büyük bir sabırsızlıkla beklediği CoD: Modern Warfare 3, 10 Kasım 2023'te raflardaki yerini alacak. Oyun, 2022'de çıkan Modern Warfare II'ye devam ediyor. Ayrıca oyun içinde, Modern Warfare serisine özgü olarak ilk defa bir Zombi moduna da yer verilecek.

Peki, yakında piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Modern Warfare III hakkında sizin görüşleriniz neler? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz!