Borderlands Filminden Yeni Klip Yayınlandı: İlk Görüntüler

Cate Blanchett, Jack Black ve Kevin Hart'ın rol aldığı Borderlands filmi, 9 Ağustos'ta vizyona giriyor. Yeni yayınlanan kliple aksiyon dolu sahneler ortaya çıktı.

Cate Blanchett ve Yıldız Kadro

Uzun süredir beklenen Borderlands filminden ilk klip nihayet yayınlandı. Cate Blanchett, Jack Black ve Kevin Hart gibi isimlerin rol aldığı film, bu yaz sinemaseverlerle buluşacak. 9 Ağustos'ta vizyona girecek olan film için tanıtım çalışmaları hız kazandı.

Lilith ve Ekibi Aksiyonun İçinde

Yayınlanan klipte, Lilith ve ekibini aksiyonun tam ortasında görme şansı buluyoruz. Lilith karakterini bu tarz filmlerde görmeye alışık olmadığımız Cate Blanchett canlandırıyor. Blanchett'a Jack Black, Kevin Hart, Edgar Ramírez, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Gina Gershon, Jamie Lee Curtis ve Bobby Lee eşlik ediyor.

Başrol ve Oyuncu Kadrosu

  • Cate Blanchett: Lilith
  • Jack Black
  • Kevin Hart
  • Edgar Ramírez
  • Ariana Greenblatt
  • Florian Munteanu
  • Gina Gershon
  • Jamie Lee Curtis
  • Bobby Lee

Konusu ve Detaylar

Borderlands filminin merkezinde, gizemli bir geçmişe sahip olan ve aranan bir kaçak olan Lilith karakteri yer alıyor. Lilith, son derece kıymetli bir hazinenin peşine düşerek doğduğu gezegen olan Pandora'ya geri dönüyor. Bu yolculuk sırasında, tuhaf bir bilim adamından geveze bir robota kadar birbirinden ilginç karakterleri bir araya getiren bir ekibin parçası oluyor.

Yönetmen Eli Roth'tan Çılgınca Aksiyon

Daha çok Hostel ve Thanksgiving gibi korku filmleriyle tanınan Eli Roth'un yönettiği Borderlands filmi, uyarlandığı seriye yakışır şekilde çılgınca bir aksiyon vadediyor. Bu vaadini yerine getirip getiremeyeceğini ise 9 Ağustos'ta vizyona girdiğinde göreceğiz.

Özellik Detaylar
Yayın Tarihi 9 Ağustos
Yönetmen Eli Roth
Başrol Oyuncuları Cate Blanchett, Jack Black, Kevin Hart, Edgar Ramírez, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Gina Gershon, Jamie Lee Curtis, Bobby Lee
Konusu Lilith'in Pandora gezegenindeki hazinesi peşindeki macerası

Oyun Uyarlamaları Devam Ediyor: Borderlands Filmi Geliyor

Borderlands filminin ilk klibi, filmde bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları veriyor. Heyecan verici aksiyon sahneleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile Borderlands, bu yazın en çok konuşulan filmlerinden biri olmaya aday.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!