Assassin's Creed Shadows: Yeni Oynanış Fragmanı Yayında!
Chromebook’a Windows Yükleme: Adım Adım Rehber

Sıradaki içerik:

Chromebook’a Windows Yükleme: Adım Adım Rehber

e
sv

Assassin’s Creed Shadows: Yeni Oynanış Fragmanı Yayında!

29 okunma — 10 Haziran 2024 14:40
Assassin's Creed Shadows'un ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Feodal Japonya'da geçen oyun hakkında detaylar ve çıkış tarihi için tıklayın!
assassins creed shadows yeni oynanis fragmani yayinda11326

Ubisoft, Microsoft’un Xbox Showcase etkinliğinde Assassin’s Creed Shadows oyununu tanıttı. İlk oynanış fragmanında feodal Japonya dünyasına ve iki kahramana yakından bakıyoruz.

İlk Oynanış Fragmanı ve Detaylar

Xbox Showcase etkinliğinde, Ubisoft Quebec’in gelecek aksiyon RPG oyunu Assassin’s Creed Shadows için ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Mevsimlerin değişimini gösteren hızlı sahnelerle başlayan fragman, oyunun iki kahramanı Naoe ve Yasuke’nin savaş halindeki görüntüleriyle sona eriyor.

İki Kahraman, İki Farklı Oynanış

Assassin’s Creed Shadows, oyunculara her görevi nasıl tamamlamak istediklerine bağlı olarak iki kahraman arasında geçiş yapma olanağı sunacak.

  • Naoe: Gizlilik, parkur ve klasik Assassin’s Creed oyunlarının hızlı oynanışını sunar. Suikastçı gizli kılıcı kullanabilir, atlatmaya dayalı savaş yeteneklerini ve cihazlarını kullanabilir ve hedefleri gerçekleştirmek için köylülerin arasına karışabilir.
  • Yasuke: Büyük hasar veren biri olarak çatışmaya girerken, düşman gruplarını kolayca alt etme ve darbeleri atlatma yeteneğine sahiptir.

Yeni Özellikler ve Oyun Dünyası

Ubisoft, oyun içinde zaman geçtikçe mevsimlerin değişmesi, sadece görüş hattı ve yükseklik yerine gizlilik unsurları için gölgelerin kullanılması gibi seriye yeni özellikler de getiriyor. Şirket, yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında şunları söylüyor:

“Oyun dünyası dinamik ve son derece detaylı, oyuncuların içinde kaybolmasını sağlamak amacıyla oluşturuldu. Oyuncular hem Naoe hem de Yasuke olarak kendilerini çevreleyen güzelliklerle bağlantı kurmanın yeni ve benzersiz yollarına sahip olacak.”

Assassin’s Creed Shadows Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed Shadows çıkış tarihi 15 Kasım olarak belirlendi. Oyun, PC (Ubisoft Store ve Epic Games Store), Xbox Series X|S, PS5, Apple silicon işlemcili Mac’ler ve Amazon Luna platformlarına çıkıyor. Ubisoft Plus Premium aboneliğe sahip olanlar da oynayabilecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli