Berlin Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak, Konusu Nedir? Berlin Dizisi Oyuncuları Kimler?
Seçil Erzan Kimdir? Bankacılık Kariyerinden Dolandırıcılık İddialarına Zorlu Yolculuk

Sıradaki içerik:

Seçil Erzan Kimdir? Bankacılık Kariyerinden Dolandırıcılık İddialarına Zorlu Yolculuk

e
sv

Berlin dizisi ne zaman yayınlanacak, konusu nedir? Berlin dizisi oyuncuları kimler?

38 okunma — 30 Kasım 2023 13:26
La Casa de Papel Evreninde Yeni Bir Hikaye: Pedro Alonso'nun Canlandırdığı Berlin'e Odaklanan Dizi Yolda
berlin dizisi ne zaman yayinlanacak konusu nedir berlin dizisi oyunculari kimler10836

La Casa de Papel dizisi, sevilen karakterlerinden biri olan Berlin’in hikayesini konu alan yeni bir diziyle genişliyor. Ünlü oyuncu Pedro Alonso’nun canlandırdığı Berlin karakteri, La Casa de Papel öncesindeki dönemlerde suç dünyasındaki maceralarını izleyicilerle paylaşacak.

BERLİN DİZİSİ KONUSU

Berlin dizisi, La Casa de Papel’in sevilen karakterlerinden biri olan Berlin’in geçmişini konu alacak. Ünlü oyuncu Pedro Alonso’nun canlandırdığı Berlin karakteri, La Casa de Papel dizisinde Profesör’ün ekibine katılmadan önceki dönemde yaşadığı olayları izleyicilere aktaracak. Berlin’in suç dünyasındaki maceraları, büyük soygun planları ve Paris’te bir çete ile birleşerek gerçekleştirdiği büyük bir mücevher soygunu bu dizide detaylı bir şekilde işlenecek. Dizi, Berlin’in La Casa de Papel ekibine katılmadan önceki zamanlarda gerçekleşen olaylara odaklanacak. Netflix tarafından duyurulan tanıtıma göre, Berlin, altın çağını yaşadığı bir dönemde Paris’te usta bir çete ile bir araya gelerek bir gecede 44 milyon avro değerinde mücevher çalmak için büyük bir planı hayata geçirecek.

Berlin dizisi ne zaman yayınlanacak, konusu nedir? Berlin dizisi oyuncuları kimler?

La Casa de Papel hayranlarını heyecanlandıran bu yeni dizi, Berlin karakterinin geçmişini daha yakından keşfetmek isteyen izleyicilere özel bir bakış sunacak. La Casa de Papel hayranları Berlin dizisinin başlayacağı tarihi iple çekmeye başladı.

BERLİN DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Berlin dizisi 1. sezonu ile 29 Aralık 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

BERLİN DİZİSİ OYUNCULARI 

Berlin dizisinin oyuncu kadrosunda Pedro Alonso, Michelle Jenner, Itziar Ituno, Begona Vargas, Tristan Ulloa ve Julien Paschal gibi isimler yer alıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli