Beklenen Anın Geldiği Haberi: Starfield HD Reworked Project 1.0 Grafik Modu Yayınlandı
Dünyanın Dört Bir Yanından 70’ten Fazla Astronot, Türkiye’de Buluşuyor!

Sıradaki içerik:

Dünyanın Dört Bir Yanından 70’ten Fazla Astronot, Türkiye’de Buluşuyor!

e
sv

Beklenen Anın Geldiği Haberi: Starfield HD Reworked Project 1.0 Grafik Modu Yayınlandı

27 okunma — 24 Eylül 2023 18:54
Bethesda'nın son bombası Starfield için modderlar hemen iş başına koyuldu. Ve heyecanla beklenen HD Reworked Project 1.0 grafik modu nihayet oyun severlerin karşısına çıktı.
beklenen anin geldigi haberi starfield hd reworked project 1.0 grafik modu yayinlandi8583

Bethesda’nın ve Xbox’ın gözde yapımı Starfield, geçtiğimiz dönemde oyun severlerle buluştu ve rekor kıran satışlarla büyük bir başarı elde etti. Bu muazzam başarının ardından, mod geliştiricileri de boş durmadı ve Starfield için farklı modifikasyon çalışmalarına başladılar. Bu modlardan en çok beklenenlerden biri olan Starfield HD Reworked Project, sonunda 1.0 versiyonuyla karşımıza çıktı.

Oyunun Grafiklerini Üst Seviyelere Taşıyan Mod: Starfield HD Reworked Project

Bu modun arkasındaki isim, daha önce The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 için geliştirdiği grafik modlarıyla tanınan Halk Hogan’dır. Starfield HD Reworked Project, oyundaki doku ve grafikleri tamamen yeniden ele alarak, oyunculara daha etkileyici ve detaylı bir görsel deneyim sunmayı hedefliyor. Hogan, bu modun özellikle 6GB ve üzeri VRAM’e sahip grafik kartları ile en iyi performansı sunacağını belirtti. Bu grafik modunun ilk sürümü, oyunun şehirlerindeki doku yapıları, NPC tasarımları ve bazı görsel efektlere odaklanmış durumda. Ancak, Halk Hogan, modun ilerleyen sürümlerinde daha fazla doku ve efekt üzerine yoğunlaşacaklarını belirtti.

Starfield HD Reworked Project modu şu an 600MB boyutunda ve oyuncular bu modu indirerek Starfield deneyimlerini zenginleştirebilirler. Halk Hogan’ın bu başarılı modifikasyonunu detaylı olarak incelemek isterseniz, Hogan’ın yayınladığı tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Modu indirmek ve kurulum rehberi için ise belirtilen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli