Atari 2600, Yeni Oyun Save Mary Ile Geri Dönüyor: İşte Detaylar
Lies of P’ye Yeni Genişleme Paketi Geliyor: Neowiz’den Beklenen DLC İçin İş İlanı Yayınladı

Sıradaki içerik:

Lies of P’ye Yeni Genişleme Paketi Geliyor: Neowiz’den Beklenen DLC İçin İş İlanı Yayınladı

e
sv

Atari 2600, Yeni Oyun Save Mary ile Geri Dönüyor: İşte Detaylar

13 okunma — 08 Ekim 2023 18:41
Efsanevi oyun konsolu Atari 2600, yılların ardından oyunculara yeni bir oyun sunmaya hazırlanıyor. Atari, Save Mary adlı oyunu piyasaya sürmek için ön sipariş toplamaya başladı.
atari 2600 yeni oyun save mary ile geri donuyor iste detaylar9789

Geçmişte oyun dünyasına damga vuran Atari, 2600 konsolu için heyecanla beklenen bir oyunun müjdesini verdi. Bu konsol için tasarlanan ve uzun yıllar sonra piyasaya sürülecek olan oyun, 46 yıllık bir bekleme süresinin ardından oyuncularla buluşacak. Yeni oyun sınırlı sayıda üretiliyor ve şimdiden ön siparişlere açıldı.

Save Mary İçin Ön Siparişler Başladı: Fiyat 60 Dolar

Atari’nin 1992’de üretimini durdurduğu 2600 modeli, Save Mary ile tekrar gündeme geliyor. Bu oyun, Pac-Man ve Swordquest serilerinin ardındaki isim Tod Frye tarafından hazırlandı. Save Mary’nin sınırlı sayıda üretilecek olan kartuş versiyonu için belirlenen ön sipariş fiyatı 60 dolar. Oyuna ön sipariş verenler, bu efsanevi oyunu özel bir gümüş koleksiyon kutusunda elde edecekler.

Atari 2600, Yeni Oyun Save Mary ile Geri Dönüyor: İşte Detaylar

2 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından Save Mary, oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuna sahip olmak isteyenlerin orijinal bir Atari 2600 konsolu bulmasına gerek kalmayacak. Atari, modernize edilmiş bir versiyon olan Atari 2600+‘ı yakın bir tarihte piyasaya sürmeyi planlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli