Yakamoz S-245 Fragman, Oyuncular, Konusu ve Daha Fazlası

Özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman, bir denizaltıda bir araştırma görevine katılmaya hazırlanıyor. Ancak, güneş yukarıdaki herkesi öldürmeye başladığında, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltıya binmesi gerekir. 

Özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman, bir denizaltıda bir araştırma görevine katılmaya hazırlanıyor. Ancak, güneş yukarıdaki herkesi öldürmeye başladığında, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltıya binmesi gerekir. Yukarıda neler olup bittiğini ve askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu anlamaya çalışırken, ekipler arasında ve özellikle Arman ile teknenin ikinci komutanı Umut arasında gerginlik başlar. Arman sadece hayatta kalmak için savaşmayacak, aynı zamanda hayatının aşkıyla ikinci bir şans elde edecek. Hepsinin sonunda bir kahraman, bir lider ve bir efsane olduğunu öğrenecek.

YAKAMOZ S-245 DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Tolga Karaçelik ve Umut Aral'ın yönettiği dizide yapımcılık görevini Onur Güvenatam üstlenirken, Jason George idari yapımcı olarak destek veriyor.

Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak senaryoyu ortaklaşa kaleme aldı. Müzikler ise Ahmet Bilgiç'e ait.

OYUNCU KADROSU

Kadroda ayrıca, Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server) yer alıyori. Dizi, 20 Nisan 2022 tarihinde prömiyer yapacak.