Xiaomi'den Su Dolaşımlı Yeni Akıllı Battaniye!
Citroën’den Yeni Elektrikli Bomba: e-C3, 2024’te Türkiye Pazarında!

Sıradaki içerik:

Citroën’den Yeni Elektrikli Bomba: e-C3, 2024’te Türkiye Pazarında!

e
sv

Xiaomi’den Su Dolaşımlı Yeni Akıllı Battaniye!

15 okunma — 18 Ekim 2023 17:40
MIJIA Smart Plumbing Blanket adını taşıyan akıllı battaniyesini piyasaya sürdü. Bu yenilikçi ürün, geleneksel elektrikli battaniyelerin aksine, su dolaşımını kullanarak yatağınızı ısıtıyor
xiaomiden su dolasimli yeni akilli battaniye10640

Teknoloji devi Xiaomi, kullanıcılara sıradışı bir konforda sıcaklık deneyimi sunmak üzere MIJIA Smart Plumbing Blanket adlı yeni akıllı battaniyesini tanıttı. Bu yeni ürün, bildiğimiz elektrikli battaniye sistemlerinden farklı bir teknoloji ile ısınma sağlıyor.

Xiaomi’nin yenilikçi battaniyesi

MIJIA Smart Plumbing Blanket, ısıtma için doğrudan elektrik kullanmayıp su bazlı bir yöntemle çalışıyor. Özel bir modül, suyu ısıtarak battaniye içerisinde dolaştırarak eşit bir sıcaklık dağılımı sağlıyor. Bu sayede battaniyenin içerisinde herhangi bir elektrik kablosu bulunmuyor, böylece kullanıcılar için daha güvenli bir deneyim sunulmuş oluyor.

xiaomiden su dolasimli yeni akilli battaniye

Modül, 400W seramik bir çekirdek kullanıyor ve sadece 25 desibel ses seviyesine sahip. Battaniyenin içerisinde 11 farklı güvenlik katmanı bulunarak olası elektrik kaçaklarına karşı maksimum koruma sağlanıyor. Ayrıca, 65 dereceye kadar ısıtma kapasitesiyle, toz akarları gibi evdeki alerjenleri de etkisiz hale getiriyor.

Akıllı ev ekosistemi MIJIA ile uyumlu olan bu battaniye, bir mobil uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar, battaniyedeki su deposunu doldurduktan sonra tam bir ay boyunca cihazı kullanabiliyor. Ayrıca, enerji tasarrufunu optimize etmek için DC frekans dönüştürücüsü kullanılıyor. Xiaomi’nin yeni akıllı battaniyesi MIJIA Smart Plumbing Blanket, 55$ fiyat etiketiyle yakında Youpin kitle fonlama platformunda yerini alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli