Xiaomi 14 Ve 14 Pro Çıkış Tarihi Resmi Olarak Belli Oldu!
Milli Yas: Ne Anlama Gelir ve İlan Edildiğinde Neler Olur?

Sıradaki içerik:

Milli Yas: Ne Anlama Gelir ve İlan Edildiğinde Neler Olur?

e
sv

Xiaomi 14 ve 14 Pro Çıkış Tarihi Resmi Olarak Belli Oldu!

17 okunma — 19 Ekim 2023 13:26
Xiaomi'nin merakla beklenen yeni serisi Xiaomi 14, 14 Pro ve 14 Ultra'nın lansman tarihi nihayet belli oldu. Çinli teknoloji devi, bu yeni akıllı telefonlarını ne zaman tanıtacağına dair resmi bir duyuru yaptı.
xiaomi 14 ve 14 pro cikis tarihi resmi olarak belli oldu10673

Xiaomi’nin yeni telefonları Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun lansman tarihi resmi olarak duyuruldu. İşte bu yılın en çok beklenen lansmanlarından biri hakkında bilmeniz gerekenler:

Xiaomi 14 Serisi ÇıkışTarihi Belli Oldu

Geçen yıl Aralık’ta Xiaomi 13 ve 13 Pro’yu tanıtan Xiaomi, yeni 14 serisinin lansmanını bu yılın Ekim ayının sonuna getirdi. Daha önce 27 Ekim tarihinde gerçekleştirilmesi beklenen lansmanın tarihi, bugün Xiaomi’nin resmi Weibo hesabından doğrulandı.

Yeni telefonların en dikkat çekici özelliği ise, ünlü fotoğraf ekipmanı markası Leica’nın Summilux lensleriyle donatılacak olması. Xiaomi’nin bu lensleri kullanan ilk telefonu olması bekleniyor ve bu, telefon fotoğrafçılığı standartlarını yeni bir seviyeye taşıyabilir.

Özellikle Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 3 yongasetiyle geleceği konuşuluyor. Bu yeni işlemci, 24 Ekim’deki ”Snapdragon Summit” etkinliğinde tanıtılacak. Bu etkinliğin hemen ardından Xiaomi’nin 27 Ekim’de büyük bir duyuru yapması bekleniyor.

Ayrıca Xiaomi 14 serisinin global lansmanının 2024’ün başlarında yapılacağı tahmin ediliyor. Bu lansmanla birlikte Xiaomi’nin yeni telefonlarının dünya genelinde ne zaman satışa sunulacağı da kesinleşmiş olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli