Threads, Kullanıcıları İçin Yeni Bir Özellik Sunuyor
Ağustos Ayının Enflasyon Oranları Belli Oldu

Sıradaki içerik:

Ağustos Ayının Enflasyon Oranları Belli Oldu

e
sv

Threads, Kullanıcıları İçin Yeni Bir Özellik Sunuyor

17 okunma — 04 Eylül 2023 11:27
Threads, kullanıcılarını memnun etmek adına sürekli yenilikler yaparak dikkat çekmeye çalışıyor. İşte Threads'in yeni özelliği!
threads kullanicilari icin yeni bir ozellik sunuyor7130

Threads, Temmuz ayında Meta tarafından başlatıldı, özellikle Twitter’da yaşanan belirli sorunlara cevap olarak ortaya çıktı. Uygulamanın beş gün içerisinde 100 milyon kullanıcıya ulaşarak tarihin en hızlı büyüyen uygulamalarından biri haline gelmesi, başarısını kanıtlıyor gibiydi.

Ancak uygulama ilk sürümünde birçok eksik özelliğe sahipti. Zamanla Threads‘e birçok yeni işlev eklendi ve şimdi yeni bir güncelleme daha geliyor.

Anahtar Kelime Arama Özelliği

Threads, ilk sürümündeki eksikliklerden ötürü bazı kullanıcılarını kaybetti. Ancak şimdi, anahtar kelimelerle yapılan aramalarda iyileştirmeler yapılıyor. Threads kullanıcıları artık anahtar kelimelerle gönderileri kolayca bulabilecek. Bu özellik zaten Instagram’ın ana uygulamasında ve Twitter’da bulunuyor.

Threads, Kullanıcıları İçin Yeni Bir Özellik Sunuyor

Platformda “Aramalar artık Threads’te” başlıklı bir duyuru yapıldı ve Vin Diesel’in “Bunu seveceksiniz” mesajıyla bir fotoğrafı paylaşıldı. Meta, Threads’in lansmanından bu yana birçok yeni özelliği devreye soktu.

Ancak tüm bu yenilikler, kullanıcıların platformdan ayrılmalarını engellemiş gibi görünmüyor. Son verilere göre, Threads’in yeni web sürümü, kullanıcı sayısını artırmada pek başarılı olamadı. Şirket, kullanıcıları elinde tutmak için hangi yenilikleri yapması gerektiğini değerlendiriyor.

Peki, siz Threads uygulamasını kullanıyor musunuz? Sizce platforma hangi özellikler eklenmeli? Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli