The Witcher 3. sezon fragmanı ve yayın tarihi yayınlandı

Netflix’in sevilen uyarlama dizisi The Witcher, genel izleyiciler doğrulusunda gerektiğince beğenilse de orijinal hikayeye aşina olanlar amacıyla büyük bir ilgi odağı olamadı.

Orijinal kaynak içeriği çok sevdiği tanınan Henry Cavill'in Netflix’in planlarından memnun olmadığı ve bu amaçla diziden ayrıldığı söylenmişti. Henry Cavill'in Geralt of Rivia olarak son kez üçüncü sezonda olacağı göz önüne alındığında The Witcher 3. sezon, yapımın geleceği amacıyla kritik olacak.

Geralt gerçek korkuyu hissedecek

Yayınlanan fragman çok kısa olsa da kıymetli ufak bir hikayeye kısa bakış atmamızı sağlıyor. Görünüşe göre Geralt bundan sonra gerçek korkuyu bilecek kadar kaygılı bir hal ortamında olacak. Aynı vakitte Ciri ve Yennefer ise ciddi bir tehlike ile karşı karşıya. Muhtemelen bu tehlike ipuçları önceki sezonlarda verdiği Vahşi Av olacak.

The Witcher 3. Sezon ne zaman?

Netflix, The Witcher 3. sezonunu Stranger Things dördüncü sezonda bulunduğu gibi iki parçaya bölecek. İlk parça 29 Haziran’da yayınlanacak. Geri kalan bölümler ise 27 Temmuz’da yayınlanacak.

Açıkçası, bu sezon hayranlar amacıyla acı tatlı bir sezon olacak diyebiliriz. Cavill, Witcher ile alakalı her şeyin (hem Romanların hem de oyunların) hayranı olarak biliniyor ve birçoğu onu ekrandaki Geralt temsiliyle eş anlamlı görüyor. The Witcher 4. sezonunda Geralt’ı Liam Hemsworth’un canlandıracağı duyurulmuştu. Hemsworth’un seriye neler katacağını, başarılı olup olmayacağını bahsetmek amacıyla ise henüz çok erken.