The Umbrella Academy 3. Sezon: Çıkış Tarihi

The Umbrella Academy, Netflix'te izlenebilecek en iyi dizilerden bir tanesidir . Bu namacıylale, yaklaşan Umbrella Academy 3. sezon en çok beklenilen diziler arasında ve namacıyla olmamalı? Zaman yolculuğuna ve dünyayı kurtarmaya dayanan filmler ve diziler, kitleler amacıyla her vakit büyüleyici olmuştur.

The Umbrella Academy, Netflix'te izlenebilecek en iyi dizilerden bir tanesidir . Bu namacıylale, yaklaşan Umbrella Academy 3. sezon en çok beklenilen diziler arasında ve namacıyla olmamalı? Zaman yolculuğuna ve dünyayı kurtarmaya dayanan filmler ve diziler, kitleler amacıyla her vakit büyüleyici olmuştur. Konu iyi bir senaryo, yönetmenlik ve sinematografi ile betimlendiğinde izlemeye değer duruma geliyor.

The Umbrella Academy 3. sezonda da benzer bir hal söz konusu. O yüzden bugün, önümüzdeki sezonun çıkış tarihi, öyküsü ve oyuncu kadrosu ile ilgili herkezin bildiği her şeyi tartışacağız.

Umbrella Academy 3. Sezon Çıkış Tarihi Nedir?

The Umbrella Academy 3. Sezon: Çıkış Tarihi

The Umbrella Academy 3. sezonun çıkış tarihi şimdilik onaylanmadı. Ancak, 2021'in ikinci %50 sinde ya da 2022'nin ilk haftalarında pazara sürülmesini bekleyebilirsiniz.

The Umbrella Academy'nin ilk sezonu Şubat 2019'da Netflix'te başladı. Bundan sonra, gösterinin ikinci sezonu aşağı yukarı bir buçuk sene sonra Temmuz 2020'nin sonucunda çıktı.

Yukarıdaki gerçekleri analiz ederek ve COVID-19'un etkisini göz önünde bulundurarak biraz gecikme bekleyebiliriz. Bu nedenle, varsaydığımız şey, 2021 sonu ya da 2022 başıdır.

The Umbrella Academy 3. Sezon: Resmi Fragman

Zaman zaman dizinin üçüncü sezonu hakkında çeşitli haberler ve söylentilerle ufak tefek bilgiler aldık. Ancak, The Umbrella Academy 3. sezonun resmi fragmanını henüz göremedik. Araştırmamıza dayanarak, 2021 sonbaharının başında gösterinin resmi fragmanını görebileceğinizi söyleyebiliriz.

The Umbrella Academy 2. Sezon Sonu

1. sezonun sonucunda, bütün Hargreeves ailesinin kıyameti engelleyemediğini ve 60'lı senelere seyahat ederek zar zor hayatta kaldığını gördük.

Ancak bunu yapar iken 5 Numara, kıyameti de aynı vakit çizelgesinde getirdiğini fark etti.

Neyse ki, 2. sezonun sonucunda Hargreeves ailesinin bütün kardeşleri kıyameti durdurdu ve dünyayı kurtardı. Bundan sonra, 2019'daki orijinal vakit dilimlerine seyahat ettiler.

Dönme o vakit başladı.

The Umbrella Academy 3. Sezon Hikayesi

Zaman çizelgesini bozdukları meydana çıktı ve Sparrow Akademisi'ni Ben hariç yeni aile üyeleriyle eş güdümlü Şemsiye Akademisi'nin yerine buldular. Fakat eski Ben'in aksine, yeni Ben of Sparrow Akademisi kibar ve çekici biri gibi görünmüyor.

Ayrıca, vakit çizelgesindeki değişiklık niçiniyle, Sir Reginald Hargreeves'in canlı bulunduğu görüldü.

Öyleyse, Şemsiye Akademisi'nin değiştirilmesine niçin olan ne olabilirdi ve bundan sonra ne olacak? İşte teorimiz -

Şimdilik ikinci sezondan itibaren Umbrella Academy üyelerinin biyolojik olmayan babası Reginald Hargreeves'in bir uzaylı bulunduğunu biliyoruz. İlk sezonda kıyameti esasen bildiğini öğrendik.

İkinci sezonda, evlatlık çocukları Luther, Allison, Diego, Klaus, Vanya ve 5 Numara meydana çıktığında, evlatlık çocuklarının dünyanın sonunu engelleyemediğini gördü.

Bu amaçla değişik çocuklarla ve değişik bir isimle değişik bir akademi kurdu. İkinci sırada Ben'le tanışmadığı için, Serçe Akademisi'nde niçin yalnızca Ben'in orada bulunduğunu da açıklıyor.

Şimdi, önceki üyelerin Sparrow Akademisi ile nasıl uyumlu olacağını görmek çok ilginç olurdu.

Umbrella Academy 3. Sezonun Yeni Oyuncuları

Kısa süre önce Netflix, Twitter'da Sparrow Academy üyelerini tanıtan bir fotoğraf paylaştı.

Umbrella Academy 3. Sezonun Yeni Oyuncuları

Tweette de görebileceğiniz gibi Ben (Justin H. Min) dışında beş yeni yüz var. Hem de Sparrow Akademisi'nin yedinci delegesi yüzen bir küp. Sonuç olarak  Umbrella Academy'nin üçüncü sezonunu mutlaka göreceğimiz kesinleşti.

Buna ek olarak, yeni sezonda Umbrella Academy'nin bütün büyük kardeşlerini göreceğiz.

Ve işte yeni oyuncuların yanı sıra eskiler de dahil olmak üzere 3. sezonun tam listesi.

Umbrella Academy 3. Sezonun Tüm Oyuncuları:

  • Beş Numara (Aidan Gallagher)
  • Luther Hargreeves / Bir Numara (Tom Hopper)
  • Diego Hargreeves / İki Numara (David Castañeda)
  • Allison Hargreeves / Üç Numara (Emmy Raver-Lampman)
  • Klaus Hargreeves / Dört Numara (Robert Sheehan)
  • Vanya Hargreeves / Yedi Numara (Elliot Sayfası)
  • Efendim Reginal Hargreeves (Colm Feore)
  • Lila Pitts (Ritu Arya)
  • Ben (Justin H. Min)

İşte Şemsiye Akademisi'nin üçüncü sezonunda göreceğimiz yüzler bunlardı. Ekleyeceğiniz bir şey varsa, görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakabilirsiniz.