The Flash Filminden 2. Fragman Geldi

DC evreninin merakla beklenilen ve başrolünde Ezra Miller’ın yer aldığı The Flash’tan ikinci fragman bugün itibarıyla paylaşıldı. Film, Las Vegas’ta yapılacak CinemaCon etkinliğinde ilk tam gösterimiyle izleyici karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz dönemlerde ünlü aktör ve The Flash’ın baş kahramanı Ezra Miller ile ilgili detaylı haberler ortaya gelmişti. Haberlerin sonrasında Miller’ın halen The Flash filminin başrolünde yer alıp almaması gerektiği konuşulurken, ilk gösterimden evvelce filmden bir fragman daha geldi.

The Flash filmi, evrenin çoğu ikonik süper kahramanının aniden çok versiyonunu bir araya getirerek DC çoklu evrenini açıyor.

The Flash, 16 Haziran'da vizyona girecek.

Filmde Barry Allen (Ezra Miller), annesinin ölümünü engellemek amacıyla onun öldürülmediği seçenek bir dünyaya seyahat ediyor. Bunu yaparken, hiç süper kahramanın olmadığı diğer bir gerçeklikte kapana kısılıyor. 

Ana vakit çizgisindeki Barry, General Zod'u (2013 yapımı "Man of Steel "den dönen Michael Shannon canlandırıyor) durdurmak amacıyla diğer bir dünyadaki Barry ve süper güçlü, Kriptonlu kahraman Supergirl (Sasha Calle) ile grup olmak mecburiyetinde kalıyor. 

Kadroda ilaveten Barry'nin ebeveynleri rolünde Ron Livingston ve Maribel Verdú, Barry'nin aşkı Iris West rolünde Kiersey Clemons ve Aquaman'in babası Thomas Curry rolünde "Aquaman" oyuncusu Temuera Morrison yer alıyor. 

The Flash filmi, 16 Haziran tarihinde vizyona girecek.