Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Yayınlandı
2024’te Kesinlikle Görmeniz Gereken 10 Büyüleyici Şehir

Sıradaki içerik:

2024’te Kesinlikle Görmeniz Gereken 10 Büyüleyici Şehir

e
sv

Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Yayınlandı

35 okunma — 09 Haziran 2024 11:29
Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu yayınlandı! 17 Haziran'a kadar ücretsiz deneme fırsatıyla, açık dünya yarış oyununun detaylarını keşfedin.
test drive unlimited solar crown icin pc demosu yayinlandi11252

Test Drive serisini bekleyenler için heyecan verici haber geldi! Yeni açık dünya yarışı oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu paylaşıldı. Bu demo, oyunun detaylarını keşfetmek ve oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyen oyuncular için harika bir fırsat sunuyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown Demo Detayları

NACON tarafından yayınlanan ve KT Racing ekibi tarafından geliştirilen Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu, şu anda sadece Steam platformunda mevcut. Oyunun bu ücretsiz demo sürümü, oyunculara yapımın belli bir kısmını deneyimleme imkanı sunuyor. Henüz PC sistem gereksinimleri açıklanmamış olsa da, bu paketi denemeniz ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmeniz mümkün.

ÖzelliklerDetaylar
PlatformSadece PC (Steam)
Demo Süresi17 Haziran’a kadar
Sistem GereksinimleriHenüz açıklanmadı
Teknoloji DesteğiNVIDIA DLSS, AMD FSR, Intel XeSS durumu belirsiz

Demo İçeriği ve Erişim Sağlanan Bölgeler

Test Drive Unlimited Solar Crown demosunda, oyunun tam sürümünde yer alan 14 bölgeden 9’una, ilk 15 seviye sınırına ve satın alınabilecek 16 arabaya erişim sağlanabiliyor. Ayrıca, test sürüşü için 22 ek araba ve 27 yarış da demoda yer alıyor. Bu kapsamlı içerik, oyunun tam sürümü hakkında kapsamlı bir fikir edinmenizi sağlıyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Yayınlandı

İçeriklerDetaylar
Bölge Sayısı14’ten 9’u
Seviye Sınırıİlk 15 seviye
ArabalarSatın alınabilecek 16, test sürüşü için 22 ek araba
Yarışlar27 yarış
BölgelerStreets ve Sharps Bölgeleri

Süre Sınırı Yok

Test Drive Unlimited Solar Crown demosu, Steam Next Fest kapsamında 17 Haziran’a kadar erişilebilir olacak ve bu süre içinde herhangi bir süre sınırlaması bulunmayacak. Bu, oyuncuların demoyu rahatça keşfetmelerine ve oyunun sunduğu içerikleri deneyimlemelerine olanak tanıyor. Geliştirici ekip, oyuncuların ilgisini çekecek türden içerikler eklemeyi ihmal etmemiş.

Oyunun Tam Sürümü

Son olarak, NACON, Test Drive Unlimited Solar Crown’un tam sürümünü 12 Eylül tarihinde piyasaya sürecek. Bu tarihe kadar demoyu deneyimleyebilir ve oyunun tam sürümünü beklerken heyecanınızı artırabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli