Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Yayınlandı

Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu yayınlandı! 17 Haziran'a kadar ücretsiz deneme fırsatıyla, açık dünya yarış oyununun detaylarını keşfedin.

Test Drive serisini bekleyenler için heyecan verici haber geldi! Yeni açık dünya yarışı oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu paylaşıldı. Bu demo, oyunun detaylarını keşfetmek ve oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyen oyuncular için harika bir fırsat sunuyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown Demo Detayları

NACON tarafından yayınlanan ve KT Racing ekibi tarafından geliştirilen Test Drive Unlimited Solar Crown için PC demosu, şu anda sadece Steam platformunda mevcut. Oyunun bu ücretsiz demo sürümü, oyunculara yapımın belli bir kısmını deneyimleme imkanı sunuyor. Henüz PC sistem gereksinimleri açıklanmamış olsa da, bu paketi denemeniz ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmeniz mümkün.

Özellikler Detaylar
Platform Sadece PC (Steam)
Demo Süresi 17 Haziran'a kadar
Sistem Gereksinimleri Henüz açıklanmadı
Teknoloji Desteği NVIDIA DLSS, AMD FSR, Intel XeSS durumu belirsiz

Demo İçeriği ve Erişim Sağlanan Bölgeler

Test Drive Unlimited Solar Crown demosunda, oyunun tam sürümünde yer alan 14 bölgeden 9'una, ilk 15 seviye sınırına ve satın alınabilecek 16 arabaya erişim sağlanabiliyor. Ayrıca, test sürüşü için 22 ek araba ve 27 yarış da demoda yer alıyor. Bu kapsamlı içerik, oyunun tam sürümü hakkında kapsamlı bir fikir edinmenizi sağlıyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown İçin PC Demosu Yayınlandı

İçerikler Detaylar
Bölge Sayısı 14'ten 9'u
Seviye Sınırı İlk 15 seviye
Arabalar Satın alınabilecek 16, test sürüşü için 22 ek araba
Yarışlar 27 yarış
Bölgeler Streets ve Sharps Bölgeleri

Süre Sınırı Yok

Test Drive Unlimited Solar Crown demosu, Steam Next Fest kapsamında 17 Haziran’a kadar erişilebilir olacak ve bu süre içinde herhangi bir süre sınırlaması bulunmayacak. Bu, oyuncuların demoyu rahatça keşfetmelerine ve oyunun sunduğu içerikleri deneyimlemelerine olanak tanıyor. Geliştirici ekip, oyuncuların ilgisini çekecek türden içerikler eklemeyi ihmal etmemiş.

Oyunun Tam Sürümü

Son olarak, NACON, Test Drive Unlimited Solar Crown’un tam sürümünü 12 Eylül tarihinde piyasaya sürecek. Bu tarihe kadar demoyu deneyimleyebilir ve oyunun tam sürümünü beklerken heyecanınızı artırabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!