Starlink, Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Aştı: Türkiye'ye Gelmesi Bekleniyor!
Daiichi, Busworld Europe 2023’te Yenilikçi Otomotiv Elektronik Ürünlerini Tanıtacak!

Sıradaki içerik:

Daiichi, Busworld Europe 2023’te Yenilikçi Otomotiv Elektronik Ürünlerini Tanıtacak!

e
sv

Starlink, Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Aştı: Türkiye’ye Gelmesi Bekleniyor!

10 okunma — 27 Eylül 2023 10:33
SpaceX, Aralık ayında 1 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Starlink uydu internet servisinin abone sayısının 2 milyonu geçtiğini bildirdi. Bu büyük başarının onuruna firma özel bir promosyon da başlattı.
starlink abone sayisinda 2 milyon sinirini asti turkiyeye gelmesi bekleniyor8767

SpaceX, uydu tabanlı internet servisi Starlink’in abone sayısında 2 milyon barajını aştığını bildirdi. Firma, ilk milyonluk abone sayısına geçtiğimiz Aralık ayında ulaşmıştı. Yayımlanan istatistiklere göre, Starlink Mayıs-Eylül aylarında yaklaşık 500 bin yeni kullanıcı kazanmış.

2 milyon abone başarısını kutlamak için şirket, standart ekipman setinin fiyatını 599 dolardan yarı yarıya indirdi. Bu indirimli teklif şu an sadece Avustralya’da ve yalnızca yeniden işlenmiş, yani daha önceden kullanılmış cihazlar için geçerli. SpaceX, bu yenilenmiş ekipmanların tamamen test edildiğini ve hizmet standartlarına uygun olduğunu vurguluyor.

Starlink, Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Aştı: Türkiye'ye Gelmesi Bekleniyor!

Ancak, bazı müşteriler SpaceX’in yenilenmiş cihazları haber vermeden gönderdiğini öne sürüyor. Hatta bazıları, cihazların önceki kullanıcıların bilgileriyle geldiğini ve bu nedenle cihazın sıfırlanması gerektiğini belirtiyor.

Starlink’in resmi web sitesinde, eğer aksi belirtilmediyse abonelere yeniden işlenmiş ekipman sunulmadığına dair bir açıklama yer alıyor. Ayrıca, SpaceX, ekipman paketlemesinin taşıma esnasında zarar görebileceğini, bu durumun bazen ekipmandaki tozlanma veya hafif çiziklere yol açabileceğini ifade ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli