Daiichi, Busworld Europe 2023'te Yenilikçi Otomotiv Elektronik Ürünlerini Tanıtacak!
Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama Maliyetlerinde Radikal Düşüş Yaşandı!

Sıradaki içerik:

Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama Maliyetlerinde Radikal Düşüş Yaşandı!

e
sv

Daiichi, Busworld Europe 2023’te Yenilikçi Otomotiv Elektronik Ürünlerini Tanıtacak!

10 okunma — 27 Eylül 2023 10:16
Otobüs sektörünün en prestijli, köklü ve büyük etkinliklerinden biri olan Busworld Europe, Belçika'nın başkenti Brüksel'de 7 Ekim 2023'te dünya çapındaki ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
daiichi busworld europe 2023te yenilikci otomotiv elektronik urunlerini tanitacak8763

Daiichi Elektronik, Busworld Europe fuarında özellikle bilgi-eğlence (infotainment) sistemleri başta olmak üzere, geleceğin toplu taşıma vizyonuna uygun olarak tasarladığı otomotiv elektronik ürünlerini sergileyecek.

Türkiye’nin Yenilikçi Ürünleri Küresel Arenada

Türk mühendisler tarafından hazırlanan bu ürünlerin, global otomotiv üreticileri için tercih edilerek Türkiye’nin ekonomik katkısını arttırdığına vurgu yapan Daiichi Elektronik CEO‘su Ömer Tunç Akdeniz, Bursa ve Gebze’deki AR-GE merkezlerinde pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik AutoSpice standartlarında donanım ve yazılımlar tasarladıklarını dile getirdi. Ayrıca Akdeniz, Busworld Europe 2023’te, modern trendleri yansıtan bilgi-eğlence ve ses sistemleriyle ziyaretçilerin karşısına çıkmaktan büyük bir heyecan duyduklarını ifade etti.

Daiichi, Busworld Europe 2023'te Yenilikçi Otomotiv Elektronik Ürünlerini Tanıtacak!

“60’tan Fazla Araçta Bizim İmzamız Var”

Daiichi Elektronik İş Geliştirme Müdürü Doruk Kara, “Küresel otomotiv endüstrisinde ana yüklenici firmalara ürün sağlayan nadir Türk elektronik şirketlerinden biriyiz. Global pazarda yer alan ve Busworld’da da vitrinde olacak birçok otobüs modelinde bilgi-eğlence ve ses sistemleriyle yer bulduk. 5 farklı kıtada, 60’dan fazla farklı araç modeli bizim ürünlerimizi tercih ediyor. Dinamik ekibimizle birlikte, yeni başarılara imza atmaya hazırız.” şeklinde konuştu.

“Türkiye, Busworld Europe’da Katılım Rekoru Kırıyor”

Busworld Europe 2023, dünyanın en prestijli otobüs fuarlarından biri olarak, otobüs ve minibüs üreticilerinden, aksesuar ve ekipman sağlayıcılara kadar geniş bir katılımcı kitlesine ev sahipliği yapıyor. 7-12 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 26. Busworld Europe’da toplamda 37 farklı ülkeden 500’den fazla firma boy gösteriyor. Türkiye bu etkinlikte 96 firma ile en geniş katılımı sağlayan ülke olurken, onu 78 firma ile Almanya izliyor. Ev sahibi Belçika’dan ise 18 firma katılım gösteriyor. İki yılda bir gerçekleştirilen bu etkinlik her seferinde ortalama 40 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli