Star Wars Outlaws Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı
Redmi A3x: Özellikleri ve Fiyatı

Sıradaki içerik:

Redmi A3x: Özellikleri ve Fiyatı

e
sv

Star Wars Outlaws Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

20 okunma — 08 Haziran 2024 13:18
Ubisoft'un geliştirdiği Star Wars Outlaws için yeni fragman! Oynanış, karakterler ve daha fazlası. Hemen izleyin. Summer Game Fest 2024'te yayınlandı.
star wars outlaws yeni oynanis fragmani yayinlandi11199

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yaklaşık 50 saniyelik kısa video içerisinde çeşitli oynanış sekansları, karakter görünümleri, ortamlar ve çok daha fazlası bizlere sunuldu. 

Ubisoft Forward 2024’te Daha Fazla Detay

Oyun hakkında daha fazla detayın 10 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward 2024 sunumunda bizlere sunulması bekleniyor. Yepyeni bir tanıtım içeriğinin bizlere aktarılacağı etkinlik kapsamında heyecan verici bilgilerin yer alacağı söyleniyor. Massive Entertainment tarafından geliştirilen bu yapım, Star Wars evreninde geçecek olan yepyeni bir macerayı konu alıyor.

Star Wars Outlaws: İkonik Gezegenlere Sahip

The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçen ilk açık dünya Star Wars oyunu, hayranlar tarafından bir hayli bekleniyor. Galaksi içerisinde hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfedebileceğimiz yapımda ana karakterimiz Kay Vess ile büyük bir yolculuğa çıkıyoruz. Diğer taraftan burada sadece tek başımıza değil aynı zamanda yoldaşımız Nix ile beraber özgürlüğe adım atmaya çalışıyoruz.

Star Wars Outlaws Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Suç Dünyasında Hayatta Kalma Mücadelesi

Galaksinin en çok arananlar listesine katıldığımız yapımda, suç örgütleri ile beraber savaşabiliyor, çalabiliyor ve onları alt etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak durumunda kalıyoruz. Star Wars Outlaws, 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Ubisoft Store üzerinden yayınlanacak. Diğer platformlara gelip gelmeyeceği şu an için belli değil ancak genel olarak ekipler yıllar sonra oyunu diğer dijital platformlara getirebiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli