Spotify, Ücretsiz Kullanıcılara Yeni Sınırlamalar Uygulamaya Başlıyor!
Çin’in Önde Gelen Elektrikli Otomobil Firmalarından Biri İflas Başvurusunda Bulundu

Sıradaki içerik:

Çin’in Önde Gelen Elektrikli Otomobil Firmalarından Biri İflas Başvurusunda Bulundu

e
sv

Spotify, Ücretsiz Kullanıcılara Yeni Sınırlamalar Uygulamaya Başlıyor!

13 okunma — 11 Ekim 2023 16:46
Ücretsiz Spotify Kullanıcıları Dikkat! Uygulama içinde yeni sınırlamalar geliyor. Premium olmayan dinleyicilere uygulamada bazı özellikler kısıtlanacak.
spotify ucretsiz kullanicilara yeni sinirlamalar uygulamaya basliyor10018

Ücretsiz Spotify kullanıcıları yakında şarkıları tekrar oynatma, geri alarak dinleme, seçtikleri bir şarkıyı doğrudan başlatma ve çalma listesi düzenlemelerini yapma yeteneklerini kaybedecek. Musically’nin raporlarına göre, bu güncellemeler kullanıcılara uygulama içinde bir bildirim aracılığıyla duyurulacak.

Spotify’ın ücretsiz sürümü, kullanıcılara kişisel dinleme tercihlerine dayanarak önerilen şarkıları sunan bir ‘akıllı karıştırma’ özelliği sunmaktadır. Ancak bu özellik, yakın zamanda sadece Premium üyeler için kullanılabilir hale gelecek.

Hindistan’da Test Ediliyor

Spotify, kullanıcılarına sunduğu ücretsiz müzik dinleme seçeneği ile tanınıyor; fakat ücretsiz versiyondaki bazı özellikleri kısıtlamaya başladı, bu da Premium sürüme geçişi teşvik ediyor. Özellikler arasında şarkıyı geri alarak dinleme ve bir önceki parçaya geri dönme gibi temel işlevler de bulunuyor. Bu kısıtlamaların ilk etapta Hindistan’da uygulanmaya başladığı ve yakın zamanda Türkiye’de de hayata geçirilmesi bekleniyor.

Premium Aboneler İçin Yenilikler Geliyor

Öte yandan, Spotify, Premium abonelerine yönelik yeni bir paket üzerinde çalışıyor. Bu Superpremium paket, geliştirilmiş akıllı çalma listeleri ve kullanıcıların müzik tercihlerine uygun öneriler getirecek olan Soundcheck gibi birçok yeni özelliği beraberinde getirecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli