Samsung'dan Yenilik: Galaxy Buds FE, 30 Saatlik Pil Ömrüyle Duyuruldu! Fiyatı Ve Özellikleri Neler?
Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Resmen Duyuruldu! Özellikler ve Fiyatları Açıklandı

Sıradaki içerik:

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Resmen Duyuruldu! Özellikler ve Fiyatları Açıklandı

e
sv

Samsung’dan Yenilik: Galaxy Buds FE, 30 Saatlik Pil Ömrüyle Duyuruldu! Fiyatı ve Özellikleri Neler?

23 okunma — 04 Ekim 2023 13:57
Samsung, Fan Edition ailesini büyütmeye devam ediyor. Galaxy S23 FE'nin yanı sıra, markanın popüler kulak içi kulaklık serisi Galaxy Buds'a uygun fiyatlı bir yeni üye ekledi:
samsungdan yenilik galaxy buds fe 30 saatlik pil omruyle duyuruldu fiyati ve ozellikleri neler9348

Samsung, Galaxy S23 FE akıllı telefon ve Galaxy Tab S9 FE tabletin lansmanına ek olarak, Galaxy Buds FE kablosuz kulaklık modelini de tanıttı. Bu model, Galaxy Buds serisinin beğenilen özelliklerini daha ekonomik bir fiyatla tüketicilere sunma amacını taşıyor.

Samsung Galaxy Buds FE kullanıcılara hangi özellikleriyle hitap ediyor?

Galaxy Buds FE, serinin diğer üyeleri olan Galaxy Buds 2 ve Buds 2 Pro‘nun çift sürücülü yapısından farklı olarak tek bir sürücüye sahip. Kulaklıkta Bluetooth 5.2 bağlantı özelliği bulunurken, AAC, SBC ve SSC codec desteği de mevcut. Bu kulaklık, bağlandığı Galaxy cihazlar arasında sorunsuz bir geçiş deneyimi sunuyor. Aktif gürültü engelleme ve ortam sesi moduyla dikkat çekiyor. Üç adet mikrofon ile sesli aramaların kalitesini yükselten bu modelde, kulaklıkta bulunan algılama sensörü sayesinde kulaktan çıkarıldığında oynatılan medyanın otomatik olarak durma özelliği mevcut. Kontrol için dokunmatik düğmeleri bulunan Galaxy Buds FE‘nin şarj kutusu da serinin diğer yeni üyelerine benziyor. En etkileyici özelliklerden biri de pil ömrü; ANC kapalıyken tek seferde 8,5 saat, kutusuyla birlikte toplamda 30 saate kadar kullanım sunuyor. ANC açıkken ise tek seferde 6 saat ve kutu ile birlikte toplam 21 saat kullanım vaat ediyor.

Samsung'dan Yenilik: Galaxy Buds FE, 30 Saatlik Pil Ömrüyle Duyuruldu! Fiyatı ve Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy Buds FE fiyatı ne kadar?

Galaxy Buds FE, kullanıcılara siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunuyor. Bu kulaklığın belirlenen satış fiyatı ise 99 dolar olarak açıklandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli