Samsung Galaxy Watch 7 Ve Buds 3 Fiyatları Sızdırıldı
Lisanslı Retro Oyunlar Apple Cihazlara Geliyor

Sıradaki içerik:

Lisanslı Retro Oyunlar Apple Cihazlara Geliyor

e
sv

Samsung Galaxy Watch 7 ve Buds 3 Fiyatları Sızdırıldı

27 okunma — 22 Haziran 2024 15:22
Samsung Galaxy Watch 7, Watch Ultra, Buds 3 ve Buds 3 Pro fiyatları sızdırıldı. Yeni giyilebilir cihazların fiyatlarını öğrenmek için tıklayın!
samsung galaxy watch 7 ve buds 3 fiyatlari sizdirildi12531

Samsung’un merakla beklenen yeni giyilebilir cihazları Galaxy Watch 7, Watch Ultra, Buds 3 ve Buds 3 Pro’nun fiyatları lansmana sayılı günler kala sızdırıldı. 10 Temmuz’da gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliği öncesinde ortaya çıkan bu bilgiler, teknoloji severleri heyecanlandırdı.

Lisanslı Retro Oyunlar Apple Cihazlara Geliyor başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Galaxy Watch 7 ve Watch Ultra

Samsung Galaxy Watch 7, iki farklı boyut ve renk seçeneği ile piyasaya sürülecek. 40mm ve 44mm boyutlarında sunulacak bu akıllı saat, yeşil, gümüş ve krem renk seçenekleri ile kullanıcılara hitap edecek. Sızdırılan bilgilere göre, 40mm modeli 314 Euro, 44mm modeli ise 344 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Samsung Galaxy Watch 7 ve Buds 3 Fiyatları Sızdırıldı

Galaxy Watch Ultra ise daha premium bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Titanyum Grisi, Titanyum Beyazı ve Titanyum Gümüş renk seçenekleri ile sunulacak olan bu model, LTE bağlantı seçeneği ile donatılmış. Galaxy Watch Ultra’nın fiyatı 689 Euro – 699 Euro aralığında olacak.

Samsung Galaxy Watch 7 ve Buds 3 Fiyatları Sızdırıldı

Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro

Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelleri olan Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro da bu etkinlikte tanıtılacak. Her iki model de gümüş ve beyaz renk seçenekleri ile gelecek.

Samsung Galaxy Watch 7 ve Buds 3 Fiyatları Sızdırıldı

Galaxy Buds 3, 229 Euro fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Galaxy Buds 3 Pro ise daha gelişmiş özellikleri ile 314 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Özellikler Tablosu

ÜrünModelBoyut/Renk SeçenekleriFiyat
Galaxy Watch 740mmYeşil, Gümüş, Krem314 Euro
44mmYeşil, Gümüş, Krem344 Euro
Galaxy Watch UltraLTETitanyum Grisi, Beyaz, Gümüş689 Euro – 699 Euro
Galaxy Buds 3Gümüş, Beyaz229 Euro
Galaxy Buds 3 ProGümüş, Beyaz314 Euro

Samsung’un yeni giyilebilir cihazları, şık tasarımları ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Sızdırılan fiyat bilgileri, kullanıcıların bu cihazlara olan ilgisini daha da artırabilir. 10 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde bu cihazlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli