Samsung Galaxy Unpacked 2024: Hediyeler Ve Yenilikler
Uygun Fiyatlı Realme C61 Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Sıradaki içerik:

Uygun Fiyatlı Realme C61 Tanıtıldı: İşte Özellikleri

e
sv

Samsung Galaxy Unpacked 2024: Hediyeler ve Yenilikler

37 okunma — 28 Haziran 2024 18:35
Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Etkinliğe kaydolanlara özel hediyeler ve fırsatlar hakkında detaylar bu yazımızda.
samsung galaxy unpacked 2024 hediyeler ve yenilikler13092

Samsung, yeni cihazlarını tanıtacağı Galaxy Unpacked etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Samsung Türkiye, etkinliğe kaydolan ve formu dolduran katılımcılara çeşitli hediyeler sunarak etkinliğe olan ilgiyi artırmayı hedefliyor.

Galaxy Unpacked 2024: Etkinlik Detayları

Galaxy Unpacked etkinliği, 2024 Olimpiyatlarından birkaç hafta önce, 10 Temmuz 2024’te Paris’te düzenlenecek. TSİ 16.00’da başlayacak olan etkinlik, canlı olarak yayınlanacak. Etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında şunlar yer alıyor:

Uygun Fiyatlı Realme C61 Tanıtıldı: İşte Özellikleri başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

  • Galaxy Z Fold 6
  • Galaxy Z Flip 6
  • Galaxy Watch Ultra
  • Galaxy Watch 7
  • Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro
  • Galaxy Ring akıllı yüzük

Etkinliğe Kayıt ve Hediyeler

Samsung Türkiye, “Galaxy AI ile dünyanı büyüt” başlıklı davet e-postasında, etkinliğe kaydolan ve formu dolduran katılımcılara çeşitli hediyeler sunacağını açıkladı. Davet e-postasında, “Ön siparişte ek avantajlar ve formu dolduran her 1.000’inci kişiye Galaxy Buds FE hediyesi fırsatını yakalamak için şimdi kaydolun” ifadesi yer alıyor.

Ön Sipariş Kampanyasına Dahil Ürünler

ÜrünlerStok Sayısı
25W hızlı şarj adaptörü1000
İkili kablosuz hızlı şarj cihazı500
Galaxy Buds FE50

Hediyelerin Detayları

25W Hızlı Şarj Adaptörü: Etkinliğe kayıt olup formu dolduran ve ürünü ön sipariş veren katılımcılara, tavsiye edilen satış fiyatı 719 TL olan 25W Hızlı Şarj Adaptörü hediye olarak verilecektir.

İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı: Ürünü ön sipariş veren ve etkinliğe kayıt olan katılımcılara, tavsiye edilen satış fiyatı 2.199 TL olan İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı hediye edilecektir. Bu hediyeden yararlanabilmek için, ürünlerin aynı gün satın alınması ve hediye kodunun satın alım sırasında promosyon alanına eklenmesi gerekmektedir.

Galaxy Buds FE: Etkinlik formunu dolduran her 1.000’inci kişiye, tavsiye edilen satış fiyatı 2.699 TL olan Galaxy Buds FE ürünü, ön sipariş şartı aranmaksızın hediye edilecektir.

Kampanya Şartları ve Koşulları

Kampanya kapsamında tüketicilere kayıtlı e-posta adresine ve Samsung telefonlarına bildirimler gönderilecektir. Hediye ürünler, alıcı adresine kargolanacaktır. Söz konusu hediye fırsatından yararlanabilmek için, promosyon kodunun belirtilen şekilde kullanılması gerekmektedir.

Samsung Türkiye’nin Galaxy Unpacked 2024 etkinliği, yeni cihazların tanıtılmasının yanı sıra çeşitli hediyelerle de dikkat çekiyor. Etkinliğe katılarak ön sipariş veren kullanıcılar, Samsung’un sunduğu cazip hediyelerden yararlanma fırsatı bulacaklar.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli