Samsung Galaxy S23 FE Resmi Olarak Duyuruldu!
Intel, AMD İşlemcilerin Satışını Engellediği İçin Yeniden Ceza Aldı

Sıradaki içerik:

Intel, AMD İşlemcilerin Satışını Engellediği İçin Yeniden Ceza Aldı

e
sv

Samsung Galaxy S23 FE Resmi Olarak Duyuruldu!

10 okunma — 23 Eylül 2023 14:40
Samsung Galaxy S23 FE, ilk kez Hindistan'da ortaya çıktı, hem Samsung hem de Amazon Hindistan, telefonla ilgili ilk bilgileri paylaştı.
samsung galaxy s23 fe resmi olarak duyuruldu8501

Galaxy S23 serisinin en yeni ve bütçe dostu modeli olan Galaxy S23 FE’nin tanıtımı için gün sayılmaya başlandı. Bir süre önce ortaya çıkan bilgilerin ardından Samsung, bu modeli resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S23 FE Ne Vaat Ediyor?

Samsung Hindistan’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderiler, büyük bir telefon lansmanını işaret ediyor. Görsellerden, bu modelin Galaxy S23 FE olduğu anlaşılıyor. Amazon Hindistan, Galaxy S23 FE için kendi sitesinde özel bir sayfa oluşturdu. Hem geçmiş sızıntılar hem de bu yeni Amazon sayfası, Galaxy S23 FE’nin Ekim ayının ilk haftalarında piyasaya sürüleceğini doğruluyor.

Samsung Galaxy S23 FE Resmi Olarak Duyuruldu!

Sızan bilgilere göre, Samsung Galaxy S23 FE; FHD+ çözünürlüklü, 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inçlik Dinamik AMOLED bir ekrana sahip olacak. ABD pazarında Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye sahip olacakken, diğer bölgelerde Exynos 2200 yonga seti kullanılacak. 25W hızlı şarj özelliğiyle desteklenen 4.370mAh pil, 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açı ve 12 MP telefoto lens gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Telefonun başlangıç fiyatı ise yaklaşık olarak 670 dolar olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli