Redmi K70 Serisinin Batarya Özellikleri Belli Oldu!
Threads, X Premium Özelliğini Ücretsiz Olarak Kullanıcılara Sunuyor

Sıradaki içerik:

Threads, X Premium Özelliğini Ücretsiz Olarak Kullanıcılara Sunuyor

e
sv

Redmi K70 Serisinin Batarya Özellikleri Belli Oldu!

12 okunma — 13 Ekim 2023 11:28
Xiaomi'nin alt markası Redmi, yaklaşan K70 serisi akıllı telefonlarının detayları ile ilgili yeni bilgiler sızdırmış durumda. Bu bilgilere göre, Redmi K70 ve K70 Pro'nun batarya kapasiteleri ve şarj hızları açıklandı.
redmi k70 serisinin batarya ozellikleri belli oldu10189

Xiaomi, yılın bitimine yaklaşırken Redmi K70 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni serinin yaklaşan lansmanıyla birlikte, telefon hakkında çeşitli sızıntılar ve detaylar gün yüzüne çıkıyor. Son sızıntılar, Redmi K70 ve K70 Pro’nun pil ve şarj özelliklerine dair bilgiler içeriyor.

Son sızıntılara göre, Redmi K70, 5.500 mAh kapasiteli bir pil ve 90W hızlı şarj desteği ile gelecek. Bu model zaten Çin’de 3C sertifikasını almış durumda, bu da telefonun 90W hızlı şarj teknolojisi sunacağını resmi olarak doğruluyor.

Redmi K70 Serisinin Batarya Özellikleri Belli Oldu!

Redmi K70 serisi ne zaman çıkacak?

Redmi K70 Pro ise 5.120 mAh bataryaya sahip olup, 120W ultra hızlı şarjı destekleyecek. Standart Redmi K70 modelinin Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyle donatılması beklenirken, Pro modelinin daha güçlü olan Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle geleceği tahmin ediliyor.

Lansman tarihi hakkında da bazı sızıntılar mevcut. Kaynaklar, Redmi K70 serisinin Kasım ayında tanıtılmasını ve Aralık başında satışa sunulmasını bekliyor. Xiaomi’den bu konuda resmi bir doğrulama gelmemiş olsa da, yaklaşan haftalarda net tarihin açıklanması olası görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli