PUBG Mobile, 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak!
Hamilelikte Mide Yanmasının Sebepleri ve Çözüm Yolları Nelerdir?

Sıradaki içerik:

Hamilelikte Mide Yanmasının Sebepleri ve Çözüm Yolları Nelerdir?

e
sv

PUBG Mobile, 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak!

35 okunma — 18 Ekim 2023 16:17
PUBG Mobile, yaratıcılara yönelik büyük bir destek ekosistemi oluşturmayı hedefleyerek 100 milyon dolarlık muazzam bir yatırım yapma kararı aldı.
pubg mobile 100 milyon dolarlik yatirim yapacak10622

PUBG Mobile, yaratıcılara yönelik büyük bir yatırım planı ile karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü battle royale oyunu, Wonder Creators Network adlı yeni bir yatırım programını tanıttı. Geçen iki yıl içerisinde yaratıcılara yönelik 200 bin dolarlık bir ödül programıyla oyuncularını destekleyen PUBG Mobile, bu rakamı katlamaya hazırlanıyor. Önümüzdeki üç yılda, oyunun içerik oluşturma ekosistemini genişletmek amacıyla düzenlenecek yarışmalar, etkinlikler ve teşvikler aracılığıyla toplamda yaklaşık 100 milyon dolarlık bir yatırım yapılacağı duyuruldu.

Oyun, yaratıcıları destekleyen projelerle de dikkat çekiyor. Özellikle oyunculara kendi harita ve oyun modlarını oluşturma fırsatı tanıyan Ptopia Tasarım Projesi (PDP) ve yakın zaman önce hayata geçirilen World of Wonder (WOW) modu, PUBG Mobile‘ın bu alandaki yenilikçi yaklaşımının örnekleri arasında. Bu sene WOW ve PDP için düzenlenen yarışmalarda toplamda 750 bin dolarlık bir ödül havuzunun sunulacağı belirtiliyor. Dahası, 2024’te çok daha büyük bir bütçeli teşvik planının hayata geçirilmesi bekleniyor.

PUBG Mobile, 100 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak!

PUBG Mobile Tasarımcı Programı’nı Genişletiyor

PUBG Mobile’ın World of Wonder modu, her yeni güncellemeyle birlikte, 50 bin dolarlık ödül havuzu ve çeşitli oyun içi ödüller sunan tematik yarışmaları oyuncuların beğenisine sunmaya devam ediyor. “Harika Bir Yolculuk” adında yeni bir yaratıcı büyüme sistemiyle, oyuncular oyun içi ödüllere ve daha uzun vadeli görevlere erişim sağlayabilecekler. World of Wonder kapsamında yaratıcılar, harita yaparak ve bu haritaların popülerlik kazanmasıyla deneyim puanı toplayabilirler. Bu puanlarla yükselerek, farklı avatar çerçeveleri, özel başarımlar ve daha pek çok özelliğin kilidini açabilecekler.

2.8 güncellemesiyle birlikte tanıtılacak olan “Harika Turnuva” etkinliği, yaratıcılara kendi tematik haritalarını sergileyebilme olanağı sunacak. Oyuncular, en beğendikleri ve en yaratıcı buldukları haritalar için oylama yapabilecekler. Yaratıcılar, hazırladıkları içerikle bin dolara kadar ödül kazanabilecekler. Öne çıkan ilk 200 yaratıcı, toplamda 50 bin dolarlık nakit ödül havuzunu aralarında paylaşacak. Öte yandan, en başarılı 5 bin içerik üretici ise 10 bin dolar değerinde Sandık Kuponlarına sahip olacak.

PUBG Mobile, geçtiğimiz iki yıl içerisinde Ptopia Tasarım Projesi’ne 400 binin üzerinde katılım gördü. Bu başvurular arasından seçilen elli eşya oyun içerisine eklendi. Oyuncu topluluğunun yaratıcılığını sergilediği bu projede, ilk ultimate-level implants Temmuz 2023’te oyuncularla buluştu. Şu an Ptopia Tasarım Projesi kapsamında yılın ortasında düzenlenen büyük tasarım yarışması için başvurular devam ediyor. Yıl sonuna doğru ise 5. Küresel Tasarım Yarışması‘nın yanı sıra, ilk defa bir espor iş birliğiyle ortak tasarım yarışması düzenlenecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli