Para Avcısı

Bir insan para kazanmak için ne kadar hırslı olabilir ? İnsanoğlunun yüzlerce yıldır dindirilemeyen hırsı olan para konusunda Leonardo Di Caprio 'nun mükemmel oyunculuğu ile bir baş yapıta dönüşen Para Avcısı ! 2014 yılında gösterime giren film , bir insanın para kazanma konusunda doğuştan gelen yeteneği ile neler yapabileceğini gösteriyor.

Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı
Para Avcısı

Bir insan para kazanmak için ne kadar hırslı olabilir ? İnsanoğlunun yüzlerce yıldır dindirilemeyen hırsı olan para konusunda Leonardo Di Caprio 'nun mükemmel oyunculuğu ile bir baş yapıta dönüşen Para Avcısı ! 2014 yılında gösterime giren film , bir insanın para kazanma konusunda doğuştan gelen yeteneği ile neler yapabileceğini gösteriyor. Filmi izledikten sonra eminim ki sizinde gözünüzde dolarlar uçuşmuş olacaktır. Ben çok keyifle izledim sizlere de öneriyorum.

Para Avcısı

Filmin Özeti ;

20 li yaşlarının ortalarında olan Jordan Belfort para kazanma konusunda hırslı bir adamdır. Wall Street borsasında komisyoncu olarak başlayan para kazanma hikayesi ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. New York işlem salonunda 90 lı yılların başıdır. Daha önce kimsenin cesaret edemediği birşeye kalkışan Jordan Belfort , önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Para kazanmada yetenekli olduğu kadar para harcama konusunda da profesyonel bir adama dönüşmüştür. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Hızlı giden atın boku seyrek düşer misali , böyle bir hayatın sona gelişi ise çok uzakta değildir

Para Avcısı

Para Avcısı en iyi film olmak üzere 5 dalda oscar adayı olduğunu söylemeliyim. Ekstra olarak en iyi erkek oyuncu kategorisinde Leonardo Di Caprio 'ya Altın Küre ödülü verilmiş. Yasa dışı yollardan para kazanma konusunda mükemmel bir başyapıt olmuş bence. Tavsiye etmiyoruz tabi ki lakin. Tipik bir Amerikan filmi diyebilirim. Devleti yada şirketi dolandırma zenginlik içinde yaşama, bir süre sonra uyuşturucu gece hayatı ve çöküş. Bir çok filmde rastladığımız senaryo olsa da Leonardo Di Caprio 'nun oyunculuğunda gerçekten soluksuz izleyeceğiniz bir film olacaktır. Zaten İMDB de filme 8.4 gibi bir puan vererek filmin hakkını vermiş. Sinemada izlediğim bir filmdi , TV ' de tekrar izledim. Kesinlikle çakralarınızı açacaktır. Tavsiye ediyorum.

Para Avcısı

Oyuncular: Jonah Hill, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie

Yönetmen: Martin Scorsese
Tür: Komedi, Suç
IMDB puanı: 8.3