Overwatch 2: Yeni Tek Oyunculu Hero Mastery Moduna Merhaba De!
Aquaman 2: Lost Kingdom’dan Göz Kamaştıran Görüntüler!

Sıradaki içerik:

Aquaman 2: Lost Kingdom’dan Göz Kamaştıran Görüntüler!

e
sv

Overwatch 2: Yeni Tek Oyunculu Hero Mastery Moduna Merhaba De!

33 okunma — 11 Eylül 2023 13:38
Blizzard Entertainment'ın popüler oyunu Overwatch 2, oyuncuları için Hero Mastery adında yeni bir tek oyunculu mod sunuyor.
overwatch 2 yeni tek oyunculu hero mastery moduna merhaba de7723

Oyunseverler için ücretsiz bir deneyim sunan bu mod, belirli bir Battle Pass veya ekstra görev gereksinimi olmadan tüm platformlarda kullanılabilir durumda.

Bu heyecan verici Hero Mastery modunda, oyuncuların hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşmaları amacıyla zorlu parkur engelleri, yapay zeka botları ve çeşitli yapılarla dolu bir alanda yarışmaları gerekiyor. Parkur boyunca topladığınız amblemler, yendikleriniz botlar ve kullandığınız süreye göre puan kazanıyorsunuz. Şimdilik bu modda Tracer, Mercy ve Reinhardt olmak üzere üç kahraman seçeneği bulunuyor. Her kahramanın kendine özgü üç ayrı parkur zorluğu bulunmaktadır: Başlangıç, Orta ve Uzman.

Overwatch 2’de Tek Oyunculu Yenilikler Başladı!

Tamamlanan tüm kurslar sonucunda, oyuncular çeşitli ödüllerin yanı sıra deneyim puanları kazanabilecekler. Ayrıca, oyun içerisinde en iyi 500 oyuncunun yer aldığı liderlik tablolarında da yerinizi alabileceksiniz. Winston ve Sojourn gibi ek kahramanlar, ilerleyen sezonlarda bu modun içerisine dahil edilecek.

Blizzard, gelecek sezonlar için bu moda daha fazla kahraman ve tek oyunculu oyun modu eklemeyi planlıyor. Ayrıca, 25 Eylül’e kadar devam eden sınırlı süreli bir etkinlikle oyuncuların çeşitli ödüller kazanmaları da mümkün. Overwatch 2, bazı eleştirilere maruz kalmış olsa da, oyunseverler Steam üzerinden oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli