Netflix, 14 Şubatta İzleyebileceğiniz En iyi Romantik Komedi Filmleri

Netflix'teki en iyi Romantik filmleri mi arıyorsunuz? Akış hizmeti mutlaka Romantik komedilerden yoksun değil - bilhassa de Noel söz hususu olduğunda - ama hepsi eşit şekilde yaratılmıyor. Bu listede, Sevgililer Günü amacıyla hangilerinin aslında saatinde denetim edilmeye değer olduğunu, biraz daha kızgın bir ruh halindeyseniz, birkaç sol alan alternatifi ile de inceleyeceğiz. 

En iyi Netflix Romantik filmlerinin bu listesini hizmetteki orijinallerine kadar tuttuk ve bunu nerede okursanız okuyun, alttaki tercihleri denetim edebilmenizi sağladık. Yayıncı yönünden başka stüdyolardan lisanslanan filmler de dahil olmak üzere bulunduğunuz bütün Netflix Romantik içeriklerine bir bakışta göz atmak istiyorsanız, Romantik favoriler (502675), ateşli Romantik filmler (35800) amacıyla saklı Netflix kodlarını aramayı tecrübe edinin classic Romantik filmler (31273) ve Romantik komediler (5475). 

Netflix'te yayılan bu kadar varlıklı seçenekle, bu Şubat'taki bütün Romantik iknalar amacıyla bir şeyler var. Sevdiğiniz dil ne olursa olsun, akış hizmeti vasıtasıyla yayılan en iyi tercihlerimiz ... 

 

Set It Up (2018) 

 

Set It Up'da, New York'ta 20'li yaşlarında çok çalışan iki asistan, her ikisini de sırtlarından uzaklaştırmak için patronlarını randevulara ayarlamayı planlıyor. Ama tahmin edebileceğiniz gibi, burada iş başında birden fazla acemi aşk hikayesi var. When Harry Met Sally, Zoey Deutch ve Glen Powell gibi klasik romantik komedilerden ilham alarak, sevimli ve son derece sevilen bir başrol oyuncusu olurken, film bildiğimiz ve sevdiğimiz tüm romantik komedi mecazlarına hitap ediyor - mükemmel bir Sevgililer Günü izlemesi ve en iyilerinden biri Netflix orijinal filmlerinin tamamı.

Malcolm ve Marie (2021)

 

Bu sene her bireyin dile getirdiği bir Romantik film varsa o da Malcolm & Marie'dir. Tamamen kara beyaz olarak çekilen Hollywood yapımı drama, yönetmen olarak John David Washington (Tenet) ve Zendaya'yı (Tom Holland Örümcek Adam filmleri) ve unuttuktan sonra ilişkileriyle alakalı birtakım sert gerçeklerle yüzleşen kız arkadaşını canlandırıyor. Yönetmen Sam Levinson'ın gerçek hayattaki düzmece pasına dayanan bir drama olan bir konuşmasında son filmi üzerindeki çalışması amacıyla ona teşekkür ederim. Büyüleyici merkezi performanslara sahip olan film, Covid-19 salgını esnasında yazılması, finanse edilmesi ve filme alınmasıyla da ilgi çekiyor.  

Always Be My Maybe (2019) 

 

Bir randevu gecesinde Romantik gülünç ile sohbet etmekten daha iyi bir şey var mı? Bu modern en çok tercih edilen yıldızlar Randall Park ve Ali Wong, buluğ dönemindeki aşklarını erişkin olarak tekrardan canlandıran çocukluk aşkları. Filmde başrol oynamanın yanı sıra, Park ve Wong senaryoyu eş güdümlü yazdılar ve gerçekten eski arkadaşlar, bu yüzden ekrandaki kimyalarının bu kadar gerçekçi olması muazzam değil. Karşı konulamaz cazibeyi modern sosyal yorumlarla ve görkemli bir Keanu Reeves minyatürüyle harmanlayan bu, mutlaka izleme listenize eklemeye değer bir Romantik gülünç.   

İbiza (2018)

 

Mükemmel bir gece geçirme fikriniz Sevgililer Günü'nden daha çok Galentine'siyse, Ibiza sizin amacıyla Romantik komedi. Başrollerini Gillian Jacobs (Topluluk), Phoebe Robinson (2 Dope Queens) ve Vanessa Bayer (Saturday Night Live) 'ın oynadığı film, bir iş gezisinde Barselona'ya giden 30 yaşındaki bir New York'luyu husus alıyor - bu da bir kasırga durumuna geliyor. kulüplerin tespit ettiği kimyayla dolu İbiza gezisi. Bunu aslında seyahat edebilmek ve dostlarınızla kulüplere girebilmek amacıyla bir ileri en iyi şey olarak düşünün.  

To All The Boys I’ve Loved Before (2018)

 

Genç romcom, ilişkilendirilebilir, sevimli başrolleri ve eşit ölçüdeki keyifli ve flörtleri yardımıyla ideal kült statüsüne ulaştı. Jenny Han'ın 2014 tarihli aynı isimli Romanından uyarlanan film, aşık bulunduğu şahıslara mektuplar yazan ve onları yalnızca gözleri amacıyla kilitleyen mahcup lise öğrencisi Lara Jean Covey (Lana Condor) üstüne kurulu. 

Ancak, her gencin en kötü kabusu ne olacaksa, mektuplar, eski okul aşkı Peter Kavinsky (Noah Centineo) da dahil olmak üzere, farkında olmayan her alıcıya postalandığında hata sonucu açığa çıkar. Lara Jean ve Peter karşılıklı yarar gerçekleştiren bir hayali temasa girdiklerinde işler dayanılmaz olmaktan heyecan verici duruma gelir… ama şunlar Romantik gülünç oyunlarında bulunduğu amacıyla edebiyete kadar taklit kalmaz. Filmde, kendisi ve Peter'ın uyuduğu Lara Jean'ın telefon duvar kağıdına ilgi edin - gerçekten bu, bir ekip delegesi yönünden çekilmiş, oyuncuların sette eş güdümlü dinlenen gerçek bir fotoğrafı.  

Our Souls At Night (2017)

 

Romantik filmlerin gençlerle alakalı olması gerekmez. Our Souls At Night, ikonik Jane Fonda ve Robert Redford'u Romantik başroller olarak atıyor ve bir çift lise aşkının hayal edebileceğinden daha çok kimya paylaşıyor. Kent Haruf'un aynı isimli çok satan Romanından uyarlanan film, yalnız bir dul ve dulun komşu olup gecelerini eş güdümlü geçirerek yalnızlıklarıyla mücadele etmeyi kabul etmelerini anlatıyor. Yeni aşkta yaş sınırı olmadığına dair kuvvetli bir hatırlatma. 

Marriage Story (2019)

İlk bakışta, çalkantılı bir ayrılıkla alakalı bir öykü Sevgililer Günü amacıyla pek ideal gelmeyebilir. Ancak, duygusallaşıyor, duygularınızla tamamiyle aynı kalıyorsanız ve aşk ve ilişkilerin doğasını takdir etmek size benziyorsa, o vakit bu 2020 Oscar yarışmacısı tam karşınızda olacak. Yönetmen Noah Baumbach'ın filmi boşanmanın yanı sıra, dramatik başrollerinde Adam Driver ve Scarlett Johansson ile aile sevgisi ve yeni başlangıç ​​temalarını da inceliyor. 

Someone Great (2019)

 

Bu Romantik komedi yalnızca keyifli olmakla kalmıyor, bu listedeki başkalarından farklılaşıyor zira asıl odak noktası arkadaşlar arasındaki aşktır, bu da onu sevdiğiniz birisi ile  bulunduğu kadar dostlarınızla sevgililerle seyretmek amacıyla de ideal kılar. Müzik muhabiri Jenny (Gina Rodriguez), Rolling Stone dergisinde hayallerindeki işi bulduğunda - yani New York'tan San Francisco'ya taşınacak - erkek dostu (Lakeith Stanfield) yönünden terk ediliyor. 

En yakın arkadaşları Blair (Brittany Snow) ve Erin (DeWanda Wise), kırık kalbini onarmaya yardımcı olmak amacıyla onu kentte son bir maceraya çıkarır. Filmin hususu olmanın yanı sıra, özünde pop müzikle de bağlantılı: Taylor Swift'in 1989 albümü ve bilhassa 'Clean' isimli parçanın filme ilham verilen söylenirken, görünüşe göre film de parçaya ilham verdi. ' Death by a Thousand Cuts ', Swift'in 2019 albümünde Lover.  

The Incredible Jessica James (2017)

 

Lakeith Stanfield kusursuz bir ateşli eski erkek dost olur. Öyle ki, Someone Great'de bu rolü üstlenmekle kalmıyor, aynı vakitte The Incredible Jessica James'de de yapıyor. Bu Romantik gülünçye Jessica Williams (The Daily Show) ve Chris O'Dowd (The IT Crowd) katıldı. Buradaki husus gerektiğince tipik bir Romantik gülünç ücreti, fakat asıl parladığı yer, Jessica Williams'ın olağanüstü bir Romantik başrol oynadığı oyuncu kadrosunda. 

Gerald’s Game (2017)

Seksi şeyler ve ürkütücü şeyler: kazanan bir randevu gecesi kombinasyonu. Kuşkusuz, bu ikincisinden mühim ölçüde daha çoğu - ama bu, dehşet içersinde flörtünüzün omzuna geri dönmek amacıyla daha iyi. Gerald's Game'de bir esaret fantezisi birkaç dakika içersinde korkuya dönüşüyor; İzole bir evde tatildeyken, bir koca kalp krizinden ölür ve karısını çok mühim bir anahtar olmadan yatağa kelepçeli olarak bırakır. Kısıtlı ve kurtarma umudu olmayan kadın, bir şekilde hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. Bu filmin dayandığı Stephen King kitabının uzun vakittir filme alınamayacağı düşünülüyordu, fakat Doktor Uyku yönetmeni Mike Flanagan, burada herkezin bildiği bir profesyonel gibi ürkütücü, ufak ölçekli bir stres yaratıyor.