Microsoft, Skype'ta Yapay Zeka Destekli Bing Chat Robotunu Kullanıma Sundu
WhatsApp, Grup Sohbetlerinizi Filtreleme Özelliği Getiriyor

Sıradaki içerik:

WhatsApp, Grup Sohbetlerinizi Filtreleme Özelliği Getiriyor

e
sv

Microsoft, Skype’ta Yapay Zeka Destekli Bing Chat Robotunu Kullanıma Sundu

25 okunma — 10 Eylül 2023 20:12
Teknoloji devi Microsoft, Skype için yeni bir özellik getirerek sohbet deneyimini zenginleştiriyor. Bing Chat, Skype kullanıcılarına mesajlarını farklı tonlarda yeniden yazma olanağı tanıyarak daha kişiselleştirilmiş bir sohbet deneyimi sunuyor.
microsoft skypeta yapay zeka destekli bing chat robotunu kullanima sundu7682

Yenilikçi özellik Skype Insider 8.104 sürümü ile kullanıcılara sunuldu. Bu yeni “Tone Rewrites” özelliği, kullanıcıların metin mesajlarını Profesyonel, Gündelik ve Alaycı gibi farklı tarzlarda yeniden yazmasına imkan tanıyor.

Peki, bu nasıl çalışıyor?

Microsoft, Skype'ta Yapay Zeka Destekli Bing Chat Robotunu Kullanıma Sundu

Kullanıcı, sohbet penceresinde bir mesaj yazdığında, metnin üzerinde beliren bir menü aracılığıyla istediği tonu seçebilir. Seçim yapıldığında Bing Chat, metni seçilen stile göre hızla yeniden yazıyor. Kullanıcı, Bing Chat‘in sunduğu metni kabul edebilir ya da orijinal metne dönme şansına sahiptir.

Kullanıcılar, sunulan değişiklikleri inceleyebilir ve hangi stili tercih edeceklerine karar verebilirler. Bu özellik, Skype kullanıcılarına aşamalı olarak sunulmaya başlandı. Eğer henüz bu özelliği göremiyorsanız, yakın zamanda güncellemeyle bu yeniliğe kavuşacağınızı unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli