Mad Max: Furiosa Çıkış Tarihi 2024'e Ertelendi

Ne yazık ki, yönetmen George Miller'ın merakla beklenen Mad Max spin-off'u Furiosaiçin biraz daha bekleyeceğiz , çünkü proje 23 Haziran 2023'ten 24 Mayıs 2024'e ertelendi

Ne yazık ki, yönetmen George Miller'ın merakla beklenen Mad Max spin-off'u Furiosaiçin biraz daha bekleyeceğiz , çünkü proje 23 Haziran 2023'ten 24 Mayıs 2024'e ertelendi. Bu hayal kırıklığı yaratan haber Warner Bros. tarafından duyuruldu ve gecikme için belirli bir neden gösterilmemekle birlikte, hareket muhtemelen olağan zamanlama çakışmalarının yanı sıra devam eden küresel koşulların neden olduğu sorunlar ve belirsizlik nedeniyle.

Furiosa, 2015'in Akademi Ödüllü Mad Max: Fury Roadetkinliklerinden çok önce gerçekleşecek ve Immortan Joe's War Rig'in ilham verici operatörü olmadan ve Tom Hardy'nin Max Rockatanskyile güçlerini birleştirmeden çok önce karakterin kökenini keşfeden titular asi savaşçıyı takip edecek. George Miller, uzun süredir Oscar'a aday gösterilen yapımcı ortağı Doug Mitchell ile birlikte projeyi yazmak, yönetmek ve üretmek için geri dönüyor.

Bir kez daha, Mad Max: Furiosa'nın 24 Mayıs 2024'te sinemalara girmesiplanlanıyor ve chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II'nin baş rolünde Anya Taylor-Joy ile birlikte rol alacak. Bu bize Deadline'ın izniyle geliyor.