Lords Of The Fallen 2: Çıkış Tarihi Belli Oldu
AMD Ryzen 9000 İşlemcilerin Fiyatları Bell Oldu

Sıradaki içerik:

AMD Ryzen 9000 İşlemcilerin Fiyatları Bell Oldu

e
sv

Lords of the Fallen 2: Çıkış Tarihi Belli Oldu

28 okunma — 18 Haziran 2024 11:31
Lords of the Fallen 2, 2026 yılında çıkıyor. Oyun sadece Epic Games'te olacak ve Steam'e gelmeyecek. Detaylar ve beklentiler hakkında bilgi edinin.
lords of the fallen 2 cikis tarihi belli oldu12059

Lords of the Fallen 2, Polonyalı yapımcı CI Games tarafından duyuruldu ve 2026 yılında oyuncularla buluşacak. İlk oyunun mekanikleri ve performansı beğenilmemiş olsa da devam oyunu büyük merak uyandırıyor.

Çıkış Tarihi ve Platformlar

CI Games, Lords of the Fallen 2’nin PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için yayınlanacağını açıkladı. Ancak PC oyuncuları için önemli bir detay var: Oyun sadece Epic Games mağazasında yer alacak ve Steam platformunda hiç bir zaman satışa sunulmayacak.

İlk Oyun ve Beklentiler

İlk kez 2014 yılında piyasaya sürülen Lords of the Fallen, geçen yıl beş kat daha büyük bir evrenle yeniden oyuncuların karşısına çıkmıştı. Hikâyesi ve görsel atmosferi beğenilmiş olsa da dövüş mekanikleri ve performansı eleştirilerin odağı olmuştu. Yine de, Ocak ayında oyunun 1.2 milyon adet sattığı açıklanmıştı, bu da serinin önemli bir hayran kitlesi olduğunu gösteriyor.

Oyun Mekanikleri ve Yenilikler

Hikâye ve Atmosfer

Lords of the Fallen 2, serinin ilk oyunundan dersler çıkararak daha derin bir hikâye ve atmosfer sunmayı hedefliyor. Oyuncular, yine karanlık ve tehlikelerle dolu bir evrende epik maceralara atılacaklar.

Lords of the Fallen 2: Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dövüş Mekanikleri

İlk oyunda en çok eleştirilen noktalar dövüş mekanikleriydi. CI Games, bu eleştirileri dikkate alarak dövüş sistemini tamamen yenilemeyi planlıyor. Daha akıcı ve tepkisel bir dövüş deneyimi sunarak oyunculara tatmin edici bir oynanış sunmayı amaçlıyorlar.

Performans ve Grafikler

Lords of the Fallen 2, yeni nesil konsolların gücünü tam anlamıyla kullanarak, görsel olarak etkileyici bir deneyim vaat ediyor. Ayrıca, performans sorunlarının minimize edilmesi için büyük çaba harcanacak.

Özel Anlaşmalar ve PC Sürümü

Epic Games Anlaşması

Lords of the Fallen 2, PC tarafında sadece Epic Games mağazasında satışa sunulacak. Bu, Steam kullanıcıları için hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak, bu anlaşma zamana bağlı olmadığından, oyun hiçbir zaman Steam’e gelmeyecek.

Lords of the Fallen 2, büyük beklentilerle geliyor. İlk oyunun hatalarından ders çıkaran CI Games, oyunculara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. 2026 yılında çıkması planlanan bu oyun, özellikle dövüş mekanikleri ve performans iyileştirmeleri ile dikkat çekecek.

Siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli