Leonardo DiCaprio'nun Yeni Filmi Geliyor: İşte Fragmanı!

Leonardo DiCaprio'nun Yeni Filmi Yaklaşıyor: Killers of the Flower Moon'un İkinci Fragmanı Gösterime Girdi!

Leonardo DiCaprio'nun Yeni Filmi Geliyor: İşte Fragmanı!

Leonardo DiCaprio'nun merakla beklenen yeni filmi Killers of the Flower Moon için yeni bir fragman daha yayınlandı. Apple TV+'ta seyirciyle buluşmaya hazırlanan bu film, ünlü yönetmen Martin Scorsese tarafından yönetiliyor. Scorsese, daha önce Köstebek ve Sıkı Dostlar gibi unutulmaz filmlere imza atmıştı.

Filmin ilk fragmanından sonra, ikinci fragmanla da beklentiler daha da yükseldi. DiCaprio'nun önceki başarılı filmleri düşünüldüğünde, Killers of the Flower Moon'un da büyük bir ilgi görmesi kaçınılmaz görünüyor.

Gerçek Olaylardan Esinlenilerek Beyaz Perdeye Taşındı

Killers of the Flower Moon, David Grann'ın gerçek hikâyelerden esinlenilerek kaleme aldığı kitabından sinemaya uyarlandı. Filmin yeni fragmanı, sosyal medyada büyük bir ilgiyle karşılandı. İşte, gerçek hikâyeden yola çıkarak hazırlanan bu sürükleyici filmin tanıtım fragmanı:

Film, 1920'lerde Amerika'nın Oklahoma eyaletinde yaşamını sürdüren Osage kabilesinin yaşadığı trajik olayları konu alıyor. Osage topraklarında bulunan zengin petrol rezervleri, bu yerli halkın başına gelmedik kalmaz. Filmde, Osage kabilesinin bu zenginlik nedeniyle maruz kaldığı cinayetler detaylı bir şekilde ele alınıyor.

Ayrıca, o dönemdeki FBI'ın bu cinayetleri aydınlatma sürecinde nasıl bir yöntem izlediği, izleyenlere oldukça etkileyici bir biçimde sunuluyor.

Filmde, Leonardo DiCaprio'nun yanı sıra Robert De Niro, Lily Gladstone, Brendan Fraser, Jesse Plemons, Tantoo Cardinal, John Lithgow ve Cara Jade Mayers gibi yetenekli oyuncular başrolleri paylaşıyor.

Killers of the Flower Moon, sinema severlerle 20 Ekim 2023'te buluşacak. Özellikle DiCaprio'nun hayranlarının yanı sıra tüm sinema tutkunları bu tarihi büyük bir heyecanla bekliyor.

Sizce, filmin tanıtım fragmanı beklentilerinizi karşıladı mı? Fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.