Jupiter’s Legacy ilk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in çizgi Roman yazarı Mark Millar'ın şirketi Millarworld'ü satın almasının üzerinden dört sene geçti . Millar, Kick-Ass  ve Kingsman'ın ortak yaratıcısı  ve  Superman: Red Son gibi kitapların ve Kaptan Amerika  filmine ilham veren orijinal İç Savaş mini dizisinin  yazarıdır

Netflix'in çizgi Roman yazarı Mark Millar'ın şirketi Millarworld'ü satın almasının üzerinden dört sene geçti . Millar, Kick-Ass  ve Kingsman'ın ortak yaratıcısı  ve  Superman: Red Son gibi kitapların ve Kaptan Amerika  filmine ilham veren orijinal İç Savaş mini dizisinin  yazarıdır  . Millar, Netflix'in Millarworld'ü satın almasından bu yana yeni çizgi Romanlar geliştirmeye devam etti, fakat Netflix'in sonucunda Millar'ın kitaplarından birine dayanan ilk şovunu bir araya getirmesi gerekti:  Jupiter's Legacy , 2013'te pazara sürülen on senelik bir süper kahraman destanı.

Dizide Josh Duhamel , Leslie Bibb, Ben Daniels, Andrew Horton, Elena Kampouris, Matt Lanter ve Mike Wade yer alıyor ve nihayet Mayıs ayında Netflix'te prömiyer yapıyor. İşte yayın hizmetindeki çıkış tarihini resmi olarak onaylayan Filmin ilk fragmanı:

 

Filmin Konusu

Yaklaşık bir asırdır insanlığı güvende tuttuktan sonra, dünyanın ilk kuşak süper kahramanları mirası devam ettirmek amacıyla çocuklarına bakmalıdır. Fakat genç süper kahramanlar, değerlerini kanıtlamaya aç, ebeveynlerinin efsanevi kamusal itibarlarına ve şahsi standartlarına uymak amacıyla mücadele eder iken stres yükseliyor. Mark Millar ve Frank Quitely'nin grafik Romanlarından uyarlanan Jupiter's Legacy, onlarca yılı kapsayan alan ve aile, güç ve sadakatin komplike dinamiklerinde gezinen epik bir süper kahraman dramasıdır.