İyilik Dİzisi Konusu, Oyuncuları ve Daha Fazlası

Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İyiliğin başrollerinde İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş rol alıyor. Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu İyilik çok yakında Fox Tv'de ekranlara gelecek.

Tür: Aşk, Aile
Yönetmen: Murat Öztürk
Senaryo: -
Kanal ve Yayın Günü: Fox Tv - Yakında...
İyilik Oyuncuları:
İyilik Konusu:

Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İyiliğin başrollerinde İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş rol alıyor. Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu İyilik çok yakında Fox Tv'de ekranlara gelecek.

Neslihan (Hatice Şendil) herkesin imrenerek baktığı bir hayata sahiptir. İki çocuğu ve eşi ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Günleri rüya gibi devam etmekte eşi (İsmail Demirci) ile aşklarının ilk günkünden daha fazla olduğunu zannetmektedir. Ancak bir gün eşinin onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Hem de kocasının onu aldattığı kişi kardeşi olarak gördüğü Damla’dır. (Sera Kutlubey) Neslihan’ın tüm dünyası bu ihanet haberiyle yıkılır. Yıllardır içinde bulunduğu güven sarayı tuzla buz olmuş artık nereye tutunacağını bilmez hale gelmiştir. Ancak yeniden ayağa kalkmak ve hem kendi hem de çocukları için mücadele etmek zorundadır. 

Fox TV’nin yeni dizisi İyilik’in ilk fragmanının yayınlanmasıyla seyircilerin heyecanı daha da arttı. Güney Kore yapımı The Queen’s House’tan uyarlanan dizinin ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyor. Ancak İyilik’in ne zaman başlayacağına ilişkin net bir tarih verilmemekle birlikte fragmanın sonunda “Çok yakında” başlayacağı belirtildi.

İyilik Dizisi Oyuncuları

İsmail Demirci 

13 Kasım 1984 yılında Ankara'da dünyaya gelen oyuncu Bilgisayar programcılığı okumuş ve bilgisayar programcısı olarak mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde erkan karakterini canlandırmıştır. Anneler ile Kızları, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Babaların Babası, Muhteşem Yüzyıl ve Posta Kutusu gibi yapımlarda yer bulmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan karakterine hayat verdikten sonra Show Tv'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey karkateri ile kamer karşısına geçmiştir.

Hatice Şendil,

Başarılı güzel oyuncu 2 Ocak 1983 yılında İstabul'da doğmuştur. Annesi Arnavut kökenli olup İstanbullu, babası ise Selanik kökenli olup Antalya'lıdır. aha önce bir çok başarılı işte rol alan güzel oyuncu en son  Star Tv'de ekranlara gelen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif Doğan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Dila Hanım, Karadağlar, Yaban Gülü, Kurtlar Vadisi Pusu gibi izilerde de rol almıştır. Güzel oyuncuyu son olarak ise Uyanış Büyük Selçuk dizisinde izledmiştik.

İyilik Dizisi Fragman