IOS 17 Güncellemesi Sonrası WiFi Sorunları Baş Gösteriyor!
Samsung Galaxy Tab A9+ Ortaya Çıktı: 11 İnç Ekran, Snapdragon 695 ve Daha Fazlası!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Tab A9+ Ortaya Çıktı: 11 İnç Ekran, Snapdragon 695 ve Daha Fazlası!

e
sv

iOS 17 Güncellemesi Sonrası WiFi Sorunları Baş Gösteriyor!

12 okunma — 11 Ekim 2023 11:34
iOS 17 güncellemesi sonrasında kullanıcılar Wi-Fi bağlantı sorunlarıyla karşı karşıya! Güncelleme sonrası bazı cihazlarda Wi-Fi'nin beklenmedik şekilde kesildiği veya aşırı yavaşladığı belirtiliyor ve Apple'dan henüz resmi bir çözüm gelmedi.
ios 17 guncellemesi sonrasi wifi sorunlari bas gosteriyor9921

Apple’ın son güncellemesi iOS 17, kullanıcıları bazı Wi-Fi sorunlarıyla baş başa bırakmış gibi görünüyor. Özellikle iPhone XS ve sonrası modellerde yüklenen bu güncelleme, Wi-Fi bağlantısıyla ilgili kafa karıştırıcı hatalara yol açıyor. Şu an için Apple’dan konuyla ilgili resmi bir düzeltme gelmedi.

iOS 17’de Ortaya Çıkan Wi-Fi Sorunları

Wi-Fi sorununun herkes tarafından yaşanmadığına dikkat çekilirken, en büyük problem bazı kullanıcıların iPhone ve iPad cihazlarının Wi-Fi ağına bağlanmaması ya da bağlandıktan sonra internet veri akışını durdurması. Bu durumda cihaz, Wi-Fi ağına bağlı gibi görünse de, internet erişimi tamamen kesilmiş gibi bir veri alışverişi yapmıyor. İlginç bir şekilde, aynı ağa bağlı diğer cihazların bu sorunu yaşamadan normal çalışmaya devam ettiği belirtiliyor. Bir kısmı da bağlantının sürekli olarak yavaşlama problemi yaşadığını ifade ediyor.

Sorunla karşılaşan kullanıcılar, bu durumu X ve Reddit gibi platformlarda dile getiriyorlar. Bazı önerilen çözümler arasında, Wi-Fi kanal aralığını değiştirmek ya da cihazda uçak modunu kısa süreliğine aktifleştirip devre dışı bırakmak yer alıyor. Ancak bu sorunun ne kadar yaygın olduğu ya da belirli bir kullanıcı kitlesini mi etkilediği henüz netlik kazanmış değil. Apple, bu Wi-Fi sorunlarına ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı ve sorunun varlığını ne doğruladı ne de reddetti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli