Huawei HarmonyOS NEXT Güncellemesi Alacak Modeller
Lexus LBX: 430 Bin TL’ye Varan İndirim Fırsatı

Sıradaki içerik:

Lexus LBX: 430 Bin TL’ye Varan İndirim Fırsatı

e
sv

Huawei HarmonyOS NEXT Güncellemesi Alacak Modeller

27 okunma — 21 Haziran 2024 18:15
Huawei, 2024'te HarmonyOS NEXT güncellemesini alacak cihazları duyurdu. Detaylar ve güncelleme takvimi hakkında bilgi almak için tıklayın.
huawei harmonyos next guncellemesi alacak modeller12476

HarmonyOS NEXT: Huawei’nin Yeni İşletim Sistemi

Huawei, en son işletim sistemi HarmonyOS NEXT için yükseltme planını resmi olarak duyurdu. Geliştirici beta testi, seçilmiş birkaç kişi için bugünden itibaren başlarken, daha geniş kullanıcı tabanının yeni işletim sistemine erişebilmesi için bu yılın sonlarına kadar beklemesi gerekecek.

Geliştirici Beta Testi

HarmonyOS NEXT’in geliştirici beta test programı şu anda sınırlı bir grupla başlatıldı. Huawei, bu ilk aşamada 3.000 geliştirici ve öncü kullanıcıyı sisteme katılmaları için davet ediyor. Huawei Mate 60 ve Mate X5 serisinin yanı sıra MatePad Pro 13.2 tablet gibi amiral gemisi cihazlar, 21 Haziran’dan itibaren geliştirici beta erişimine sahip olacak.

Huawei, HarmonyOS NEXT’i Tanıttı Başlıklı Yazımız İlginizi Çekebilir

2024 HarmonyOS NEXT Güncelleme Takvimi

DönemÜrünler
21 Haziran (Geliştirici Beta)Huawei Mate 60 Serisi, Huawei Mate X5 Serisi, Huawei MatePad Pro 13.2 tablet
Ağustos 2024 (Beta)Huawei Mate 60 serisi, Huawei Mate X5 serisi, Huawei Pura 70 serisi, Huawei Pocket 2 serisi, Huawei FreeBuds Pro 3, Huawei MatePad Pro 13.2, Huawei MatePad Pro 11 2024
2024 4. Çeyrek (Stabil)Huawei Mate 60 serisi, Huawei Mate X5 serisi, Huawei Pura 70 serisi, Huawei Pocket 2 serisi, Huawei FreeBuds Pro 3, Huawei MatePad Pro 13.2, Huawei MatePad Pro 11 2024
2024 4. Çeyrek (Beta)Huawei Nova 12 serisi, Huawei MatePad 11,5 inç S serisi, Huawei Watch Ultimate, Huawei Watch Ultimate Design Edition, Huawei Watch GT 4 serisi, Huawei FreeClip, Huawei Akıllı Gözlük 2

Huawei HarmonyOS NEXT Güncellemesi Alacak Modeller

Geniş Beta Programı ve İstikrarlı Sürüm

Ağustos 2024‘te daha geniş bir beta programı başlayacak. Bu aşamada, Pura 70 serisi telefonlar, Pocket 2 katlanabilir telefon, FreeBuds Pro 3 kulaklıklar ve MatePad Pro 11 tablet de dahil olmak üzere birçok cihaz HarmonyOS NEXT’i test etmeye başlayacak.

HarmonyOS NEXT‘in kararlı sürümü, 2024’ün 4. çeyreğinde amiral gemisi cihazlara ulaşacak. Aynı dönemde, Nova serisi gibi orta sınıf cihazlar ve MatePad 11 gibi bütçeye uygun tabletler için beta programı başlayacak. Bu modellerin kararlı sürümlerinin 2025’te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Katılım Detayları ve Beta Programı

Geliştiriciler ve öncü kullanıcılar, 21-28 Haziran tarihleri arasında mevcut beta programına kaydolma fırsatına sahip olacaklar. Huawei, başvuruları inceledikten sonra katılımcıları ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre seçecek. AppGallery‘de mevcut uygulamaları olan geliştiricilere öncelik verilecek.

Beta programı için seçilenlerin, olası veri kaybını önlemek amacıyla yazılımı yüklemeden önce verilerini yedeklemeleri önerilir. Ayrıca, beta deneyimini bunaltıcı bulan kullanıcılar, ayarlar menüsünden mevcut işletim sistemlerine dönebilecekler.

HarmonyOS NEXT’in Geleceği

Huawei, HarmonyOS NEXT ile kullanıcılarına yenilikçi ve gelişmiş bir deneyim sunmayı hedefliyor. Yeni işletim sistemi, performans iyileştirmeleri ve gelişmiş kullanıcı deneyimi ile dikkat çekiyor. Huawei kullanıcıları, bu güncellemeyle cihazlarının performansında belirgin bir artış görecekler.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli