Huawei, Dünyanın İlk 5.5G Villasını İnşa Etti: 10Gbps Hızında Akıllı Ev Dönemi Başlıyor!
Windows 11’de Windows.old Klasörü Nasıl Silinir?

Sıradaki içerik:

Windows 11’de Windows.old Klasörü Nasıl Silinir?

e
sv

Huawei, Dünyanın İlk 5.5G Villasını İnşa Etti: 10Gbps Hızında Akıllı Ev Dönemi Başlıyor!

25 okunma — 12 Ekim 2023 15:46
2023 Global Mobil Genişbant Forumu (MBBF) Dubai'de gerçekleşirken, Huawei en yeni telekomünikasyon çözümlerini sergiledi. Şirket, aynı etkinlikte dünyanın ilk 5.5G teknolojisine sahip villasını da tanıttı.
huawei dunyanin ilk 5.5g villasini insa etti 10gbps hizinda akilli ev donemi basliyor10136

2023’te Dubai’de gerçekleştirilen Global Mobil Genişbant Forumu (MBBF) sırasında uluslararası teknoloji devi Huawei, Emirates Integrated Telecommunications Company (EITC) ile birlikte, 10Gbps hızında ağlarla desteklenen modern akıllı ev yaşantısını tanımlayan, dünyanın ilk 5G Advanced (5.5G/5G-A) villasını sunumuyla dikkat çekti.

5.5G, Akıllı Ev Konseptinde Yenilik Getiriyor

Huawei ile EITC arasında bu yılın mart ayında gerçekleştirilen anlaşma, 5.5G konusunda birlikte yapılacak çalışmaların temelini atmıştı. Bu son hamle, ortak yenilikçi yaklaşımların somut bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. 5.5G Villa, çıplak gözle 3D ve XR gibi teknolojileri kapsayan, son teknoloji ürünleriyle zenginleştirilmiş özgün bir akıllı ev deneyimi vadediyor.

Kullanıcıların artan beklentileri, içerik ve uygulamaların sürekli evrim geçirmesini teşvik ediyor ve bu da ağ kapasitesine olan talebin artmasına neden oluyor. Huawei, yakın bir gelecekte evler için 10Gbps hızında ağların gerekeceğini öngörüyor.

Huawei’nin Üst Düzey Yöneticisi Li Peng şunları söyledi: “Bu sunum, 5G-Advanced teknolojisinin gelecekteki evlere neler getirebileceği konusunda somut bir vizyon sunuyor. Bu, aynı zamanda 5G-A’nın mobil kullanıcılara sağlayabileceği üstün ağ deneyimine de ışık tutuyor.” 5G-A Villa, Huawei’in öncü FWA² çözümünü kullanarak, 5G döneminde FWA’nın (Sabit Kablosuz Erişim) kullanıcı kitlesini hızla nasıl genişletebileceğini örnekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli