Google, Pixel Watch 2 İçin Heyecanlandıran Bir Tanıtım Videosu Yayımladı!
Valorant Grup Hazır Olmadı Hatası Nasıl Giderilir?

Sıradaki içerik:

Valorant Grup Hazır Olmadı Hatası Nasıl Giderilir?

e
sv

Google, Pixel Watch 2 İçin Heyecanlandıran Bir Tanıtım Videosu Yayımladı!

14 okunma — 09 Eylül 2023 13:25
Google'ın merakla beklenen etkinliği "Made by Google" yaklaşırken, Pixel Watch 2'nin tanıtım videosunu yayımladı. İşte bu akıllı saatle ilgili bilmeniz gereken her şey!
google pixel watch 2 icin heyecanlandiran bir tanitim videosu yayimladi7603

4 Ekim 2023‘te New York’ta düzenlenecek olan “Made by Google” etkinliğinde, yeni Pixel 8 serisi (Pixel 8 ve Pixel 8 Pro) ile birlikte Pixel Watch 2 gibi giyilebilir teknolojik ürünler de tanıtılacak. Lansman öncesi heyecanın dorukta olduğu bu dönemde, Google, Pixel Watch 2’nin yeni tanıtım videosunu paylaştı.

Pixel Watch 2’nin Tanıtım Videosunda Neler Var?

Google’ın resmi YouTube ve X (eski adıyla Twitter) hesapları üzerinden paylaşılan videoda, Pixel Watch 2’nin şık ve modern tasarımı dikkat çekiyor.

Tasarım ve Özellikler

Pixel Watch 2’nin ilk modeline kıyasla daha ince çerçevelere ve alüminyum gövdeye sahip olduğunu görebiliyoruz. Paslanmaz çelikten vazgeçilmesi, saatin daha hafif olmasına katkıda bulunmuş olabilir.

Videonun detaylarına dikkat edildiğinde, “IP68” etiketini görebiliyoruz. Bu, Pixel Watch 2‘nin toza ve suya karşı dayanıklı olacağını işaret ediyor. Önceki model olan Pixel Watch’ın da suya dayanıklı bir yapıda olduğunu düşünürsek, yeni modelin bu özelliği daha da geliştirdiğini söyleyebiliriz.

Pixel Watch 2, 50 metreye kadar suya dayanıklılığını koruyor ve aynı zamanda ter direnciyle de dikkat çekiyor. Bu sayede, spor yaparken veya yüzme esnasında bile rahatlıkla kullanılabilecek.

Ön Sipariş ve Beklentiler

4 Ekim’de başlayacak olan ön sipariş süreci, Pixel Watch 2‘nin popülerliğini görmemiz adına bir gösterge olacak. Google’ın bu etkinlikte tanıtacağı diğer ürünlerle birlikte, Pixel Watch 2’nin de teknoloji severlerin gözdesi olması bekleniyor.

Tanıtım videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli