En iyi 23 Netflix aksiyon filmi


Yayıncıda seçebileceğiniz çok şey varken, en iyi Netflix aksiyon filmlerini daraltmak zor bir iştir. Neyse ki, sizin için tüm zor işleri yaptık ve heyecan, titreme ve yüksek oktanlı patlamalar için nihai kılavuzu bir araya koyduk
En iyi 23 Netflix aksiyon filmi

Yayıncıda seçebileceğiniz çok şey varken, en iyi Netflix aksiyon filmlerini daraltmak zor bir iştir. Neyse ki, sizin için tüm zor işleri yaptık ve heyecan, titreme ve yüksek oktanlı patlamalar için nihai kılavuzu bir araya koyduk. Zack Snyder'ın zombi hiti Army of the Dead, Spike Lee'nin büyük beğeni toplayan savaş filmi Da 5 Bloods ve Chris Hemsworth liderliğindeki Russo Brothers'tan Extraction gibi dünya çapında izlenebilecek birçok Netflix Orijinali var.

Daha sonra, elbette, Netflix tarafından yapılmayan filmler var, ancak sadece hem ABD hem de İngiltere'deki göletin her iki tarafında bulunan filmleri de dahil ettiğimizden emin olduk. Ip Man gibi klasikler veya Headshot gibi yeni sürümler arasından seçiminizi yapın - ve bu sadece başlangıç. Bu nedenle, lafı daha fazla uzatmadan, en iyi Netflix aksiyon filmleri için seçtiklerimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Şimdi en iyi Netflix aksiyon filmleri

Ölüler Ordusu

Zack Snyder'ın son teklifi, bir grup paralı askerin, büyük bir ödül vaadiyle neredeyse aşılmaz bir kasayı kırmak için ölümsüz bir Las Vegas'a girdiğini gören aksiyon dolu bir zombi soygunu filmidir. Sorun şu ki, Vegas sadece birkaç saat içinde bombalanacak - ve bu adrenalin pompalamak için yeterli değilse, mürettebatın karşılaştığı zombilerin çoğu daha önce gördüğünüzden daha hızlı, daha güçlü ve daha akıllı. Ölü ve yaşayan hesaplaşmalar bol bekleyin.

Oyuncu kadrosunda Dave Bautista, Ella Purnell, Ana de la Reguera, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick ve Tig Notaro yer alıyor.

Eski Muhafızlar

 

Charlize Theron, bu popüler grafik roman uyarlamasını, modern zaman aksiyoncusunun rolünü oynayan dövüş sekanslarının ve fantezi irfanının görkemli bir karışımını manşete taşıdı. Eski Muhafızlar, theron'un Andy'si tarafından yönetilen ve aynı zamanda ölümsüz olan bir grup iyi paralı askeri takip eder. Çağlar boyunca, başlarını eğip kanunsuz adaletten habersiz vazgeçmeyi başardılar, ancak teknolojinin gelişi kısa sürede bunu imkansız hale getiriyor.

Sadece havalı "durdurulamaz savaşçılar" schtick'ine güvenmekle yetinmeyin - bu erken bir gösteri durdurma sekansında ortaya çıkıyor - film her cephede ciddi bir kıç tekmeliyor. Yönetmen Gina Prince-Bythewood, sevimli karakterlerle sıkı bir hikayeyle evlenme yeteneğini sergiliyor. Oh, ve bu da yıllardır bir romantizm var.

Muhabbet Kuşları

 

Bir gece boyunca tempolu, kahkaha dolu bir arkadaş komedisi. Hayır, senin standart 80'lerin erkek önlü resimlerinden bahsetmiyoruz. Lovebirds bu kavramı alır ve bir peri masalı aşk hikayesinin kalıntılarıyla biriştirerek, Jibran ve Leilani adlı bir çiftin arabada kavga ettikleri ve ayrılmaya karar verdikleri için asla ulaşamadıkları bir partiye giderken açılırlar. Gergin, özellikle eğlenceli değil ve her şey biraz acımasız hissettiriyor. Ta ki Jibran yanlışlıkla yardımlarını reddeden bir bisikletçiye çarpana kadar.

İşler o noktadan sonra sarmal olur ve ikiliyi akşam boyunca tekrar tekrar tehlikeye gönderir. Onları öldürmek isteyen bir dizi dolandırıcıyla karşılaşırlar, doğal olarak çilelerinden kurtulmak için bir ekip olarak birlikte çalışmalarını sağlarlar. Tekerleği yeniden icat etmek zor, ama bu kumail Nanjiani ve Issa Rae'nin komedi pirzolalarına kadar düştü.

Wheelman

 

Onu MCU'dan Crossbones ya da The Purge filmlerinden biri olarak tanıyor olabilirsin. Burada Frank Grillo bir kaçış şoförünü oynuyor - nam-ı diğer unvanın çarkçısı - bir soygun ters gittiğinde talihsiz bir dizi duruma atılıyor. Para dolu bir araba ve ona kimin komplo kurduğunu bilmiyorken, kime güvenebileceği hakkında hiçbir fikri olmamasına rağmen, ne olduğunu anlamak ona kalmış.

Bir gerilim filmi ve bir neo-noir olarak adlandırıldı, melodram parlamalarıyla, tüm bunlara güvenle diyebilirsiniz. Son gelene kadar, bunun duvara toslayan bir eylemci olduğuna şüphe yok. Ve gerçekten, kim iyi bir araba kovalama filmini sevmez ki? Kötü olsalar bile yine de harikalar. Neyse ki, Wheelman heyecan ve aksiyonu harmanlamada mükemmel bir deneydir ve hızlı olmasını sağlayacak tempolu bir çalışma süresine sahip.

Jadotville Kuşatması

 

Jadotville Kuşatması, 157 kişilik İrlanda Ordusunun 1961'de Kongo'daki BM barış misyonu sırasında yaşadıkları deneyimlerden esinlendi. Elli Tonlu Jamie Dornan'ın dramatik aksiyon cephesinde yer alabildiğine inanmak zor, ancak bu Netflix Orijinalinde Komutan Pat Quinlan olarak oyununun zirvesinde. 150 adamını, 3.000 Kongo askerinden istikrarlı bir kale tutmak için hayatlarını değiştiren bir göreve götürerek, pişmiş gibi görünen bir dünya yorgunluğuyla savaşa götürür.

Yönetmen Richie Smyth'in çekimden önce oyuncularını sertleştirme planının bir parçası da deneyimlerinin gerçek olmasını sağlamaktı. Hepsini bir asker eğitim kampına katıldırdı... Ve oğlum, belli oluyor mu. Böyle bir filme duygusal bir gerçeği böyle getirirsin.

Gece Bizim İçin Geliyor

 

Ruhunu sallayacak bir şey izlemek ister misin? Bir dene bakayım. Nadiren ayağını gazdan çeken kabarık bir eylemcidir. Hikayeyi basit tutmak bir çapa olarak çalışır, aksiyonun ayaklanmasına izin vermenin bir yolu, ki bunu The Raid'in Iko Uwais'i gibi bir yıldızla istiyorsunuz. Burada Ito adında bir üçlü eşkıyayı oynuyor. Onun hayatını kurtarmayı ve yoldaşlarını harcamayı seçen Ito, çocuğu korumak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.

Sinema, kabul edilebilir görülen, iyi zevkin sınırlarını en uç noktaya kadar zorlayan şey açısından oldukça ileri gitti. The Night Comes For Us bu rotayı ele alıyor, bir şekilde önceki fikirleri en üst şiddet ve amansız vahşet yaylım ateşi üzerine genişletiyor. Bu yıl bunun gibi başka bir aksiyon filmi görmeyeceksiniz.

Ip Man Serisi

Netflix dışı orijinal abd/İngiltere'de mevcuttur

Bruce Lee'nin kim olduğunu herkes biliyor. Ekranda ve kavgada bir efsane. Peki ya ona öğreten adam? Bu, Ip Man için bir nevi ilham kaynağı. 1930'larda Çin Japonlar Yip'in kasabasını işgal etti ve liderlerini alaşağı etmek ona ve inanılmaz becerilerine bağlı.

Buradaki temyiz, Lee'yi eğiten adamı bulmak. Bu başlı başına ilgi çekici, çünkü geçmişini öğrenmek harika bir şey. Aksiyon biyografisini kim sevmez ki? Bununla birlikte, Yen'in bazı tarihi vuruşlar yaptığını görmek ve bugün tanıdığımız birçok hareketin nereden kaynaklandığını görmek için kontrol etmeye değer.

Da 5 Bloods

 

Klasik bir aksiyon filmi değil, ancak kendini kesinlikle bu listede bulmak için yeterli savaş yırtığı aksiyonu içeriyor. Da 5 Bloods, Spike Lee tarafından yönetiliyor ve dört ABD gazisinin (Delroy Lindo, Clarke Peters, Isiah Whitlock Jr, Norm Lewis tarafından canlandırıldı) vietnam'a geri dönüp takım liderlerinin kalıntılarını (Chadwick Boseman tarafından oynanan) bulup geri göndermelerini anlatıyor.

Savaş sırasında gömdükleri külçe altınların bir gövdesini bulma meselesi de var - Viet Cong'a karşı yardımları için yerel halka ödeme yapmak içindi, ancak bir CIA uçağıyla düştüğünde, kahramanlarımız bunu kendileri için aldılar. Bu sık sık şiddetli, büyüleyici bir resimdir ve bu yüzden burada şu anda mevcut olan en iyi Netflix aksiyon filmlerinden biri olarak sınıflandırılıyor.

The Wandering Earth

 

Çin gişesinin The Wandering Earth'ü parçalamasını izlerken, senaristi her 90'ların Hollywood felaket filminin ana konusuymuş gibi görünüyor ve hemen "Dünyadaki tüm biraları tutun" dedi. Amerikan patlamış mısır eğlencesinin terli machismo'u, Çin'in ilk bilim kurgu gişe rekortmeni olarak adlandırılan şeyle kıyaslanamıyor. Hikaye bir şekilde hepsini aşıyor.

Güneş ölmek üzereyken Dünya korkunç bir darboğazda, gezegendeki yaşamı yaşanmaz hale getiriyor. Bilim adamları Dünya yüzeyini 10.000 roket iticisiyle biberle besler ve Dünya'nın yeni bir yıldız sistemine yönlendirilmesini sağlar... Sinir bozucu Jüpiter'in yerçekiminden de kaçındıkları sürece. Yönetmen Frank Gwo ve ekibi, zaman zaman felaket aksiyoncularını tutuklayan bir dizi gösterişli görselle birlikte muhteşem topluluğun oyuncu kadrosunda bir şekilde hokkabazlık yapıyor.

Kod 8

 

Artık SÜPER KAHRAMAN SCHTICK'in artık karşı kültür olmadığı MCU sonrası bir dünyadayız. Sonuç olarak, nüfusun yaklaşık % 4'ünün yeteneklerle doğduğu bir dünyada geçen Kod 8 gibi daha eğlenceli, doğrudan akışlı resimler elde ediyoruz. Ne yazık ki, bu durum, annesinin tıbbi faturalarını ödemek için mücadele eden yirmi bir işçi olan Connor (Robbie Amell) da dahil olmak üzere "Güçler"den kaçan vatandaşların çoğunluğu tarafından heyecanla karşılanmıyor. Elektrokinetik güçlerinden yararlanır ve parayı toplamak için bir suç çetesiyle güçlerini birleştirir.

Okverse kahramanları ve gerçek hayattaki kuzenleri Robbie ve Stephen Amell, Kickstarter aracılığıyla filmin finansmanını artırdıktan sonra rol arkadaşı. Eski Amell'in Connor'ı askere alan haydut dolandırıcıyı oynamasıyla, onu gerçekten satan onların ekran dinamiğidir. Senarist-yönetmen Jeff Chan, genellikle süper kahraman ücretine atılır bütçe türüne sahip değil, ancak bu grittier X-Men-esque dünyasını ele almak birçok zorlayıcı aksiyon dizisi sunuyor.

Alive

 

Zombilerle dolu Güney Koreli bir film mi? Train to Busan ile bariz karşılaştırmalar yapmak zorundaydı. Bununla birlikte, bu eleştirel olarak beğenilen resmin ölümsüz eylemini daha fazla korku kenarıyla aşıladığı yerde, geçen yılki Güney Koreli bir zombi filmi olan Alive, doğrudan kinetik enerjiye gidiyor. Bu bakımdan, zombi panteonun benzer bir bölümünü Zack Snyder'ın Ölülerin Şafağı'na kaplar, çılgın beyin yiyenler de kırılma hızında etrafta dolaşırlar.

Alive, hızla yayılan ve tüm şehri enfekte olanların kuşatması altında bırakan bir enfeksiyonu anlatıyor. Film, COVID-19 salgını başlarken Netflix'e indi, daha ziyade birpropos zamanı, hikayesinin büyük ölçüde izolasyon korkusunu ele aldığını düşünürsek. Bu bakımdan, şaşırtıcı derecede yürek burkan bir saat, birçok izleyici için eve çarpacak ve aynı zamanda iyi bir zaman olduğunu kanıtlayacak.

Outside the Wire

 

Yakın gelecekte, Rusya yanlısı isyancılar ile Ukrayna'daki yerel direnişler arasındaki iç savaş etrafında tel merkezlerinin dışında yer alan bu merkezler, ABD'nin barış gücü konuşlandırmasını sağlamaktadır. Filmin başrolünde Anthony Mackie (aynı zamanda filmin yapımcılığını üstlenen) damson Idris tarafından canlandırılan bir drone pilotu ile çalışan bir android subayı olarak küresel bir felaketi durdurmak için yer alıyor. Emily Beecham, Michael Kelly ve Pilou Asbæk de başrolde. Filmin yönetmenliğini İsveçli film yapımcısı Mikael Håfström üstlendi ve aynı zamanda Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger'in başrollerini paylaştığı 2013'ün Kaçış Planı gibi gerilim filmlerinin dümenini üstlendi.

Proje Gücü

 

Extraction

 

Aksiyon gösterisi Extraction'a 65 milyon dolar batırıyor Netflix'in dedikleri gibi her cephede duvara toslamayı seçmesine şaşmamalı. Chris Hemsworth'ü başrol için ele geçirmek ustalık eseriydi, ancak Thor'un dışında en büyük yanı, aynı zamanda bir MCU dublörü olan yönetmeni Sam Hargrave. John Wick'in ünlü dublör dehası Chad Stahelski'nin ilk kez yönetmen olarak dizginleri eline aldığını gördüğü gibi, Hargrave de bir dublörün yaşadığı gibi aksiyonu mercekleme şansına sahip.

Ve bu yüzden komplonun pek bir önemi olmayabilir. Yönetmeniniz 12 dakikalık yüksek hızlı bir araba kovalamacası için kendini arabaya bağlarken kim ayrıntılar konusunda telaşlı? Kabul ediyorum, hikaye, uluslararası bir suç lordunun kaçırılan oğlunu bulmak için bir işi kabul eden ateşli bir paralı askerin yeterince iyi bir hikayesi, ama bu sinemanın çehresini değiştirmeyecek. Hemsworth'ün biraz daha ciddi bir rol oynaması için gelin ve müthiş aksiyon seti parçaları için kalın.

Beasts of No Nation

 

Netflix'in ilk yapımlarından biri gerçekten cesur bir teklifti; Kurgusal bir Afrika ülkesinde, aynı anda korkunç ve manyetik bir komutan tarafından şiddete maruz kalan bir çocuk askeri anlatan Twi'de (Gana'da konuşulan Akan dilinin bir lehçesi) uzun süre sahnelenen bir savaş filmi. Beasts of No Nation, öncülden de anlaşılacağı gibi kasvetli bir şekilde oynanır ve izleyiciyi ahlaki olarak çelişkili ve duygusal olarak bitkin bırakır.

Heyecan verici ve üzücü eşit parçalardan oluşuyor olan bir filmde Idris Elba, komutan rolünde mutlak bir masterclass sunuyor. Bir çocuğu savaş için tımar etmesini ve birkaç savaş suçu işlemesini izliyorsun ama yine de bir şekilde kendini onun kökünü kazımak isterken buluyorsun. Ve daha az vahiy Agu olarak genç abraham Attah olduğunu.

Triple Frontier

 

Triple Frontier'ı ocean's eleven olarak düşün. J.C Chandor, zero dark thirty's Mark Boal ile birlikte yazdığı bir senaryodan yılın testosteron filmi için yönetiyor, bu da ünlü bir kartel uyuşturucu baronunu soymak için bir araya gelen bir grup eski Özel Kuvvetler Ajanını anlatıyor. Yeni değil, arsa açısından, ama film kaslarının altında birçok sürpriz ortaya çıkarıyor. Özellikle, oyuncu kadrosu, basit bir plan yanlış gittiğinde kendilerini korkunç boğazlarda bulan karakterleriyle ilginç bir bölgeye girmeyi başarıyor.

Oscar Isaac, soygunu gerçekleştirmek için eski takımını (üst formda Ben Affleck, Charlie Hunnam, Pedro Pascal ve Garrett Hedlund) bir ARAYA GETIREN BIR DEA Ajanı olan Santiago "Pope" Garcia'yı yönetiyor, bu şüphesiz bekledikleri gibi sonuç vermiyor. Netflix, en üst düzey A-lister'lar, gergin, hassas komut dosyaları ve kalbinizi boğazınıza takmış harika aksiyon dizilerinden oluşan bu kazanan kombinasyonla altın madalya kazandı. Netflix'teki en iyi aksiyon filmlerinden biri olan Triple Frontier, eşit miktarda kas ve beyin paketine sahip ve kesinlikle izlenebilir.

The Debt Collector

 

Netflix dışı orijinal abd/İngiltere'de mevcuttur

Derin birkaç işbirliği ve aksiyon şampiyonu Scott Adkins ve yönetmen Jesse Johnson'ın yerleşik uyumu, Adkins'i tek çıkış yolunun geçtiği giderek daha kıllı durumlara sokmaya devam ediyor... Birinin yüzü. Çift tipik olarak Guy Ritchie-esque İngiliz suç gerilim şablonunu yükseltir, ancak bu sefer Adkins'in özel dövüş sanatları öğretmeni Fransızca'nın dojosunu açık tutmak için mücadele ettiği güneşli Los Angeles'a taşınırlar.

Kendisini eski bir B-film ninja uzmanı olan Sue'ya bağlayan bir borç tahsildarı olarak hızla bir işi kabul eder ve perişan estetiği insanların bacaklarını kırma arzusunu maskeler. Johnson ve Adkins burada kendi elemanları. Dublör koordinatörüne dönüşen yönetmen, aksiyon-komedi dehasının sahne üstüne sahnelerinden vazgeçer ve kariyerinin bu noktasında her ikisiyle de açıkça rahat eder.

6 Underground

 

Ryan Reynolds'ın başrolünde yer aldığı ve Michael Bay'in yönettiği bu film, tahmin ettiğiniz gibi altı kişilik bir grubu takip ediyor. Hepsi son derece yetenekli ve en dokunulmaz hedefleri bile alt edebilecek kapasitede. Bu sefer amaçları Türkistan'da Rovach Alimov adında bir diktatör.

Bu film eleştirmenlerle pek iyi olmasa da, hala aksiyonla dolu ve Reynolds'ın baş karakter olarak performansı övgüyle karşılandı. 6 Underground, özellikle zaten bir Körfez hayranıysanız, bir dilim patlayıcı kaçış için mükemmel bir seçimdir.

Okja

 

Snowpiercer yönetmeni Bong Joon-ho'nun yakın gelecekte yaptığı bir bilim kurgu filmi olan bu film, tam da dünyanın ihtiyaç duyduğu Netflix Original türü: komik, garip ve tamamen büyüleyici. Kısmen çevresel kıssa, kısmen kanayan kalp manifestosu, film, en iyi arkadaşı Okja adlı bir süper domuz olan 10 yaşındaki Mija'nın ardından geliyor. Arkadaşını yaratan laboratuvar domuzları ondan çaldığında Mija, Okja'yı dünyanın dört bir yanına götüren bir maceraya atılır.

Snowpiecer'ın acımasız ve kasvetli manzarasının aksine Okja, Joon-Ho'nun yumuşak tarafını sergiliyor. Hala tuhaf ve tuhaf ama tonla dolu. Netflix'in hedefi gözden kaçırmadan farklı fikirlerle hokkabazlık yapmayı başaran ilk filmlerinden biri; gerçek bir tür harmanlama çabası. Bir de Tilda Swinton. Tilda Swinton'ı ilgilendiren her şey izlemeye değer.

Triple Threat

 

Netflix dışı orijinal abd/İngiltere'de mevcuttur

Şunu aradan çıkaralım. Kimse üçlü tehdit gibi bir filme arsa veya incelikli nitelemeler için gelmez. Hayır. Dövüş sanatları efsanelerinin bir araya gelmesini izlemeye gelirler ya birbirlerinin yedi tonlarını yenerler ya da diğer masum enayileri dövmek için bir araya gelirler. Neyse ki Triple Threat'te ikisi de var.

Taylandlı süperstar Tony Jaa, Endonezyalı kıç tekmeleyici Iko Uwais ve Man of Tai Chi/The Matrix dublörü Tiger Chen'in kutsal üçlüsü, bir grup paralı askerin (İngiliz aksiyon kralı Scott Adkins liderliğinde) milyarder bir varisi öldürmesini durdurmak için güçlerini birleştiren çekirdek üçlüsüdür. Yine de buradaki aksiyon ritimleri düpedüz heyecan verici, ring kenarındaki kavgalardan kentsel çatışmalara ve özellikle talihsiz birkaç araç olayına kadar gamutu çalıştırıyor. Ama gerçekten, bu tamamen göğüs göğüse dövüşmekle ilgili.

Manhunt

 

Netflix dışı orijinal abd/İngiltere'de mevcuttur

John Woo'nun ihtişamlı günleri arka görüşte olabilir. Ama henüz oyun dışı kalmadı. Hard Boiled gibi klasikleri şekillendirmekle ilgilenmeyen daha yeni çıktısı, neredeyse hatıra niteliklerini kontrol etmeye değer. İnsan avı yukarıda bir kesimdir ve bu 2017 teklifinden zevk alacak en rahat aksiyon hayranına bile sunacak çok şeyi olduğunu kanıtlamaktadır.

Woo zımbalarının hepsi mevcut: görünüşte hiç bitmeyen mermi kaynağı, sonsuz slo-mo dizilişleri ve temelde, bir sürü silahlı çatışma var. Film, bir dedektif ve bir avukatı bir araya getirerek o kadar çok tema ve açıyla dolu bir hikayeye dönüştürüyor ki, zaman zaman kapsamının ne kadar iddialı olduğuna inanamayacaksınız. Ve yine de, aptallığa rağmen, aynı zamanda... Bir sürü güvercin.

Headshot

 

Netflix dışı orijinal abd/İngiltere'de mevcuttur

İşte The Raid ve The Raid 2 film yapımcısı Gareth Evans tarafından yönetilmeyen Endonezya dövüş filmi. Bu kabarık aksiyon çifti Galli bir film yapımcısından övgüyle ayrılırken, Headshot timo Tjahjanto ve Kimo Stamboel tarafından ele alınır ve yine de aynı düzeyde yoğun, ruh sallayan aksiyonu sağlam, duygusal açıdan zengin bir hikayeyle başarır.

Bazı dövüş sanatları filmleri ifadelerini oldukça basit bir şekilde yapar. Vesikalık fotoğraf intikam hikayesinde de farklı değil. Iko Uwais, şiddet içeren suç geçmişi onun için gelirken kaçak olarak hafıza kaybı yaşayan Ishmael'i canlandırıyor. Tjahanto ve Stamboel birlikte, ustaca koreografisi yapılmış dövüş sekansları hazırlamaya olan güvenleri teknik açıdan tıkanmamış, garantili bir ekiptir. Bu sahneler korku ve endişeyle damlıyor, kalp atış hızınız her yumrukla yüzüne kadar çıkıyor. The Raid ve devam filminde de rol alan Uwais, burada parlamaya devam ediyor.

The Witcher: Nightmare of the Wolf

 

The Witcher Netflix dizisi Nightmare of the Wolf'un bir spin-off'u, Geralt'ın (Henry Cavill) akıl hocası ve theo James tarafından seslendirilen diğer witcher Vesemir için bir köken hikayesi olarak hizmet ediyor. Bir soylunun mülkünde hizmetkar olan Vesemir, Kıta'yı keşfetmeyi ve kaderini bulmayı çok istiyor. Sherlock'un Lara Pulver'ı Tetra'dır, Kıta'nın ilk büyücülerinden birinin soyundan gelen bir büyücüdür. O ve takipçileri, sihrin kötüye kullanılmamasını sağlayarak Kıta'da barışı korumak için çalışırlar. Graham McTavish savaşçı lider Deglan'ı seslendirirken, Mary McDonnell asilzade Lady Zerbst'tir.

Filmi Kwang Il Han yönetirken, senaryoyu Beau DeMayo yazdı ve The Witcher showrunner ve baş yapımcı Lauren Schmidt Hissrich yapımcı olarak gemide yer alıyor. Han, The Legend of Korra dizisinde çalışan Studio Mir'in bir parçasıdır ve DeMayo orijinal Witcher serisinin de senaryosunu ve yapımcılığını üstlendi.

 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.